Festival na Jizeře - Poslední ze žhavých milenců

Letní kino

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 370,-

na místě 430,-

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného.
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30dní. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

hrají: Simona Stašová, Petr Nárožný
délka představení: 140 min. (20 min. Přestávka)

Jedna z nejúspěšnějších her známého amerického autora Neila Simona. Inspirací k napsání této hry je odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích.

Starší majitel rybí restaurace (Petr Nárožný) se po dlouhém a spořádaném manželství odhodlá ke své první nevěře. V hlavě má spoustu otázek na něž chce znát odpověď dřív než se jeho jméno objeví v rubrice úmrtí.

Do bytu své maminky si pozve tři různé typy žen sexu chtivou Elaine, ztřeštěnou Bobbi a upjatou Jeanett (v trojroli se představí Simona Stašová) a dostává se s nimi do velmi choulostivých a také komických situací. Otázkou jistě je zda toto dobrodružství je pro jiné starší pány povzbuzením či naopak varováním.

U této komedi se baví a smějí diváci bez rozdílu věku a pohlaví.

Více informací na www.festivalnajizere.cz
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved