Detektor lži

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 350,-

na místě 390,-

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
(Abonentní katalog k nahlédnutí)

Aby se Naděžda Petrovna dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství a začnou se dít věci…

Kdesi na ruském panelovém sídlišti žije manželský pár. Jeho nejlepší léta lásky již pominula a nyní zůstává pouze trpké torzo jejich vztahu.

Stalo se, že Boris schoval v alkoholovém opojení jejich našetřené peníze někam v bytě a následně zapomněl, kde jsou. Aby se jeho žena Naděžda Petrová dozvěděla, kde její manžel peníze schoval, pozve domů hypnotizéra, který má od Borise v hypnóze všechno zjistit. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství, která před svojí ženou do té doby skrýval. Nečekané zjištění ovšem spustí řadu dalších událostí a na scéně se začnou dít věci...

Eva Elsnerová se do role prostořeké a temperamentní Naděždy, jejíž pusa se ani na chvíli nezastaví, vložila s velkou energií. Adrian Jastraban, kterého můžete znát z jeho televizních a filmových rolí, představení koření svým nezaměnitelným charismatem a Matouš Ruml využívá jako seriózní student a vědec hypnotizér v jedné osobě naplno všechny komické příležitosti, aby diváka od srdce rozesmál.

Pokud jde o hru samotnou, je již od prvních okamžiků zřejmé, jak velké a pravdivé zrcadlo nastaví dnešním vztahům ve společnosti a jak bude pomalu a humorně odhalovat neduhy manželského soužití.

režie: Jakub Špalek
překlad: Tereza Krčálová
hudba: Daniel Fikejz
scéna: Karel Špindler
kostýmy: Johana Krůfová

hraje: Kašpar, Divadlo v Celetné Praha

hrají: Adrian Jastraban, Eva Elsnerová, Matouš Ruml

PŘEDPRODEJ A ONLINE PRODEJ BUDE ZAHÁJEN 1. ZÁŘÍ 2015.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved