Deštivé dny

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 420,-

na místě 460,-

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
(Abonentní katalog k nahlédnutí)

...aneb „zlý polda, hodný polda“

Dva vynikající herci a jeden kriminální příběh jsou zárukou divácky úspěšné produkce.

Příběh hry Deštivé dny mladého amerického autora Keithe Huffa je jakousi divadelní adaptací všech klišé z kriminálních seriálů a filmů. Dvojice policistů Denny (Richard Krajčo) a Joey (David Švehlík) jsou typickým příkladem stereotypu „bad cop, good cop“ (tedy „zlý polda, hodný polda“). Jsou přáteli již od dětství, které nebylo zrovna idylické a oba muže negativně ovlivnilo i do budoucna.

Richard Krajčo, díky extrovertní povaze postavy Dennyho, scéně dominuje. Role mu přinesla proměněnou nominaci na Cenu Thálie 2012 (David Švehlík byl v širší nominaci) a není se čemu divit. Rozervaná duše neklidného, impulsivního Dennyho, který je sice padouch, ale není to ryze špatný člověk, je vskutku hereckým oříškem.

režie: Janusz Klimsza
překlad: Pavel Dominik
scéna a kostýmy: Janusz Klimsza
hrají: Richard Krajčo a David Švehlík, Divadlo Ungelt Praha

PŘEDPRODEJ A ONLINE PRODEJ BUDE ZAHÁJEN 1. PROSINCE 2015.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved