Cry Baby Cry

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 240,-

na místě 280,-

Švandovo divadlo přiveze do Turnova hru o pěti ženách, které se sejdou u life coache (životního kouče). Chtějí vědět, jak změnit dosavadní život, se kterým nejsou spokojené. Lekce life coachingu otevře oči všem divákům, a to nejenom ženám. Výbuchy smíchu, sebeuvědomění a drsná pravda, taková je inscenace Cry Baby Cry.

„Může nás ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný? To je otázka. Náš divadelní zrychlený kurz pod vedením kouče Jaroslava Šmída nebo Michala Dlouhého se o to pokusí,“ uvádějí svou hru sami tvůrci. Autorská inscenace hereckého kolektivu Švandova divadla pod režijním vedením Martiny Krátké řeší aktuální problémy.

„Není potřeba rozebírat jednotlivé herecké výkony. Každý herec si vytvořil svou postavu přímo na tělo, a tomu též odpovídal výsledek. Každá žena přišla s problémem, který na ni typově pasoval, a o to činil její podání důvěryhodnější. Hyena Kristýna Frejová, utíkající Petra Hřebíčková, matka Klára Cibulková, zpívající Blanka Popková i před lidmi prchající Réka Derzsi se výborně doplňovaly. Spolu s life coachem Jaroslavem Šmídem doháněli diváky k pláči z nekonečného smíchu,“ píše v recenzi z premiéry Alena Hlavničková na webu divadelni-magazin.cz.

Téma inscenace navozuje současnou náladu ve společnosti. Divák se může skvěle pobavit, ale pokud chce, může být sám vtáhnut do life coachingu a uvědomit si…

režie: Martina Krátká

hrají: Klára Cibulková, Réka Derzsi, Eva Vrbková, Kristýna Frejová, Petra Hřebíčková, Blanka Popková, Jaroslav Šmíd a Michal Dlouhý

délka představení: 1 hod 20 min bez přestávky

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 1. PROSINCE 2014 (také na Vánoční dárkové poukazy).
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.


 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved