covid

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19

Vážení diváci,

nová kulturní sezóna je konečně tady. Doufáme, že tentokrát už nebude ničím narušena a prosíme vás proto o pochopení a dodržování aktuálních hygienických opatření vydaných vládou České republiky.

Na akci přijďte prosím s předstihem, aby vás naše uvaděčky stihly včas „odbavit“. Ke kontrole u vstupu si předem připravte některé z níže uvedených potvrzení o bezinfekčnosti.

Divák může být do divadla/prostor Střelnice/kina Sféra vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:

  • v posledních 7 dnech absolvoval PCR test s negativním výsledkem
  • v posledních 72 hodinách absolvoval antigenní test s negativním výsledkem
  • má laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší 180 dní
  • má alespoň 14 dnů po ukončení očkování
  • absolvoval antigenní test ve školském zařízení s negativním výsledkem a tuto skutečnost doložil čestným prohlášením nebo potvrzením školy
  • před vstupem na akci provedl samotest s negativním výsledkem a podepsal čestné prohlášení o bezinfekčnosti (v krajním případě lze test zakoupit přímo u nás na pokladně za 90 Kč)
  • provedl antigenní test za online dozoru zdravotnického pracovníka s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce a prokázal se potvrzením

Děti do 6 let věku nemusí mít ochranu dýchacích cest a ani se nijak prokazovat, jejich doprovod ano.

Do našich prostor vstupujte pouze s nasazeným respirátorem nebo nanorouškou, dýchací cesty je třeba mít zakryté po celou dobu představení. V době konzumace lze ochranu dýchacích cest sejmout. Pokud si roušku nebo respirátor zapomenete, je možné je zakoupit na pokladně.

Pokud to jen trochu jde, dodržujte rozestupy.

Používejte dezinfekci rukou.

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte raději doma.

Chápeme, že tato opatření snižují váš divácký komfort, v rámci kontrol vás i přesto prosíme o trpělivost a shovívavost. Rozumíme, že ne všem se tyto podmínky musejí zamlouvat, ale jedná se o nařízení vlády ČR a my se jimi musíme řídit. Pokud tedy již dopředu víte, že nejste schopni některá z opatření splnit nebo akceptovat, opět prosíme, zůstaňte raději doma. Ušetříte tak čas i nepříjemnosti nejen sobě a nám, ale i ostatním divákům.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
Vaše Kulturní centrum Turnov

2021 © KC Turnov, All Rights reserved