Změna v programu letního kina: Maxinožku nahradí Kráska a zvíře a Mimi šéf

21.7.2017

Vzhledem ke skutečnosti, že snímek Maxinožka posunul svou premiéru, nemůžeme jej uvést tak, jak stojí v programu, tedy 28. a 29. července. Nicméně nechceme zklamat dětské diváky a tak je nahrazujeme filmy Kráska a zvíře a Mimi šéf.

Páteční Kráska a zvíře nadchne rozhodně nejednu mladou slečnu, nové hrané zpracování klasického příběhu s Emmou Watson v hlavní roli se navíc těší vysokému hodnocení, zklamané tedy nebudou ani maminky a třeba ani tatínkové. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.

VSTUPENKY

O něco méně romantičtější, za to ale rozhodně humornější bude sobotní Mimi šéf. Příběh batolete, které je ve skutečnosti byznysmenem posedlým obchodními úspěchy, vypráví o úkolu, který Mimi šéf má, a sice zjistit, proč děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. O co víc lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky.

VSTUPENKY

Snímek Maxinožka uvedeme na podzim v kině Sféra.
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved