Výstava kresleného humoru a Vánoční koledování, nechte se pozvat

Prosinec je na kulturní program bohatý měsíc. Pokud přece jen ještě váháte, kam vyrazit za vánoční atmosférou, můžete se nechat pozvat třeba na koledování v Prackově. Jestli vás adventní čas tolik nebaví, bude pro vás příjemným rozptýlením třeba výstava kresleného humoru přímo v Turnově.

Výstava kresleného humoru vozíčkáře Jiřího Flekny poprvé v Turnově

Organizace Spokojený domov srdečně zve na vernisáž výstavy kresleného humoru vozíčkáře Jiřího Flekny z Bakova nad Jizerou, která se chystá na 11. prosince od 17 hodin v Kavárně Muzeum ve Skálově ulici 71. Hudební doprovod obstará Pavel MAMUT Eichler. Práce ilustrátora budou k vidění v Turnově úplně poprvé.

Jiří Flekna je po těžkém úrazu páteře více než třicet let upoutaný na invalidní vozík. Kreslené vtipy začal tvořit v roce 1984 a publikoval je i v řadě časopisů.

Vánoční koledování

Na již tradiční Vánoční koledování vás zve Občanské sdružení za záchranu kapličky na Prackově.  U kaple Panny Marie zazpívá na zlatou neděli, tedy 21. prosince, Eliška Josifová a Piccola Martin Pinkas. Zajištěné je i domácí občerstvení a něco na zahřátí. „Přijďte si s námi zazpívat koledy a vánoční písničky,“ zvou pořadatelé. Program začíná ve 14 hodin.

2021 © KC Turnov, All Rights reserved