V listopadu chystáme hned tři Cestovatelské kluby, lístky si raději zajistěte předem

Zájem o Cestovatelský klub je i v nové sezóně veliký, což nás velice těší. Všem zájemcům s duší dobrodruhů doporučujeme zajišťovat si vstupenky předem, ať už přes internet, telefonicky nebo přímo na recepci Kulturního centra Turnov. Kapacitu není bohužel možné navýšit, proto je jistější přijít už s lístkem a nespoléhat se, že budou ještě nějaká volná místa.

V listopadu se můžeme těšit hned na tři pořady cestovatelů po různých koutech světa. Prvním z nich bude přednáška Pavla Svobody nazvaná Ekvádor – Indiáni pod sopkami. Dva lidé, dva batohy, pět zemí a sedm měsíců dobrodružství. Taková byla jeho cesta napříč Jižní Amerikou.

O týden později přijde na řadu pestrá fotografiko-filmová projekce Kateřiny a Miloše Motani z prostředí severního Thajska. Uvidíte kulturní a přírodní poklady, skvostné chrámy a cestovatelé povyprávějí o výborných jídlech, exotických chutích a milých lidech.

Trojici dobrodružných výprav uzavře Petr Schlindenbuch výletem do severního Atlantiku na druhý největší evropský ostrov, do jedné z nejaktivnějších vulkanických oblastí na světě. Na Islandu budeme cestovat podél divokých řek přes horské ledovce, sopečné pustiny, lávové příkrovy a soustavy sopek. 

2021 © KC Turnov, All Rights reserved