V letním kině v Turnově vystoupí Lucie Vondráčková

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková vyráží na exkluzivní akustické turné s názvem Kousek štěstí Tour 2016, společně s triem Vokobere vystoupí jen na patnácti místech po Česku a jedním z nich bude i turnovské letní kino.

Po třech letech od posledního turné s Michalem Davidem přichází herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková s dalším hudebním projektem, tentokrát se jedná o akustickou tour s Vokobere. Název tour je odvozený od společného hitu obou interpretů „Kousek štěstí aneb Osudová“, vydaného na posledním CD Lucie Vondráčkové – Duety. Mimo společné písně se  mohou posluchači těšit na zpěvaččiny akusticky upravené skladby a dokonale sladěné hlasy tria Vokobere, které bude pro tuto příležitost rozšířené o další nástroje a hudebníky.

Lucie Vondráčková vystoupí v letním kině v Turnově v pátek 26. srpna. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a Ticketportal a omezený počet i na recepci Kulturního centra Střelnice.

„Přišel čas na folkovější písničky jako Kdo tě má rád, Láska na 100 let, Já to nejsem a další. Na prvním místě na tour je muzika a příjemná letní atmosféra. Přijďte,“ vzkázala Lucka svým fanouškům.

Zpěvačka vystoupí pouze na patnácti místech po celé České republice především v letních kinech a divadlech. Lucii a Vokobere pojí několilatá spolupráce, a právě proto se rozhodla připravit pro své fanoušky tento netradiční letní hudební zážitek.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved