Událostí týdne bude půlnoční premiéra nových Avengers

23.4.2018

Drazí milovníci kultury, rádi bychom vás upozornili, že od května se mění otevírací doba kavárny KUS. Nově budeme mít otevřeno vždy v pátek a v sobotu od 14 do 20 hodin, při akcích KCT pak jednu hodinu před jejich začátkem.

Již v pátek 4. května proběhne koncert Podkrkonošského symfonického orchestru. Volných míst je stále dostatek, ačkoli se jejich množství tenčí každým dnem. Nenechte si ujít koncert, který nabídne to nejlepší z latinskoamerické hudby za posledních 100 let! (VSTUPENKY)

Tento týden vám doporučujeme tyto pořady:

Thajsko

Cestovatelský klub

Thajsko láká nádhernými přírodními scenériemi, tajuplnými chrámy, exotickou kuchyní a v neposlední řadě přátelskými lidmi i slony. A ačkoli na jednu stranu je plné cestovatelů všeho druhu z různých koutů světa, dají se zde naleznout stále nádherná a opuštěná místa, která uspokojí i ty, kteří vyhledávají spíše starý tradiční nádech země, jenž na mnoha místech turistický boom již zničil.

středa 25. dubna, kino Sféra od 18 hodin, vstupné 90 Kč


Avengers: Infinity War

Půlnoční kostýmová premiéra

Užijte si nejočekávanější komiksový film posledních let v unikátní atmosféře půlnoční premiéry!
Přihlásit se můžete na komiksový kvíz, který bude od 23:00 premiéře předcházet. Čekají na vás otázky napříč celým filmovým vesmírem Marvelu. Účast je zdarma a můžete si odnést kromě zábavy i krásnou výhru. Vítány jsou opět kostýmy, ze kterých také oceníme ty nejlepší.

Snímek Avengers: Infinity War završuje desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.

čtvrtek 26. dubna, kino Sféra od 00.01 hodin, vstupné 140 Kč / 120 Kč děti do 15 let (dále promítáme ve čtvrtek 26. a pátek 27. dubna od 19.30 hodin, v sobotu 28. dubna od 17 a 20 hodin a také v neděli 29. dubna od 17 hodin)


Havárna a ZA-BEAT!

Havárna vznikla již kolem roku 1993. Zakládajícími členy byli Honza, který v kapele hrál a působil jen krátce, a Slunko, který je členem dodnes. Kafka, Tomáš Bayer, Martin Prajka, Remi Grant, Martin Stánec a další se v Havárně mihli a jsou tak již navždy její nedílnou součástí. Současnými členy jsou J. Špína, J. Dvořák, F. Valkoun,           L. Vokřínek, K. Matysová a J. Nejedlo (bicí). Kapela ZA-BEAT! prošla komplikovaným vývojem, ale už delší dobu se věnuje produkování vlastní tvorby ve stylu úderného folkového rocku.

pátek 27. dubna od 20 hodin, kavárna KUS, vstupné dobrovolné

2022 © KC Turnov, All Rights reserved