Turnovští Snap Call vydávají po roce nový singl Golddigger

22.10.2017

V rámci své pětileté historie kapela Snap Call vydává v pořadí již třetí oficiální singl. K singlu byl natočen také klip, který kluci představí ve dvou exkluzivních předpremiérách – 31. října v Praze v Café V lese a  4. listopadu v turnovském klubu Magic.

Natočili jste už tři videoklipy, co pro vás tenhle poslední aktuálně znamená?

Každý rok se snažíme přicházet s něčím novým a posunout se o krok dál. Klip k songu Golddigger pro nás znamená změnu v naší image a experiment s hudebními žánry. Během natáčení jsme se setkali s mnoha zajímavými lidmi, kteří nás pozitivně ovlivnili – konkrétně Ondra Fiedler, dále tým bratislavského nahrávacího studia Pulp nebo Forward Creatives.

S kým jste tedy na singlu spolupracovali?

V první řadě se nám podařilo přesvědčit ke spolupráci Ondru Fiedlera, který v současné době patří mezi top producenty v ČR (aktuálně je pravou rukou zpěvačky Lenny). S Ondrou jsme našemu songu dali moderní nádech a jsme zvědaví, jak se náš experiment ujme. Ve fázích produkce, nahrávání, natáčení a postprodukce klipu jsme pracovali s mnoha dalšími super lidmi.

A nahrávání pak probíhalo v Bratislavě?

Je to tak. Studio Pulp jsme dojednali skrze Ondru, který tam s Lenny nahrál část desky Hearts. Jakub Hríbik a Matěj Turcer, za které se Ondra zaručil, vybudovali úžasné studio v bývalém filmovém sídle TV JOJ. Kluci se k práci postavili fakt zodpovědně a nabízeli jeden nápad za druhým. Na výsledek jsme si museli trochu počkat, ale vyplatilo se. Je to úplně něco jiného v porovnání s tím, co jsme v minulosti vytvořili.

A ta poslední fáze?

Jako další nás čekalo filmové natáčení. Víc než rok jsme dohadovali spolupráci se Zdendou Sopůškem, šéfem studia Forward Creatives. Zdenda je liberecký patriot a rád spolupracuje s místními umělci. Díky naší spolupráci se tak můžeme zařadit vedle Lenny, ATMO Music, Paulieho Garanda nebo Sebastiana. Zdenda je ohromně inspirativní člověk, který má v hlavě kupu nápadů. Práce s ním je pohodová a svižná. Samotné natáčení proběhlo na jedničku i díky jeho kvalitnímu štábu. Během natáčení jsme zároveň udělali nové promo fotky s Davidem Sklenářem z týmu Forward Creatives. Na focení jsme s sebou vzali i nového člena kapely, káně Harrisovo jménem Chico, který si střihnul dokonce menší roli v našem klipu.

A kde klip Golddigger můžeme vidět?

Pro nedočkavce jsme připravili dvě exkluzivní předpremiéry klipu. První bude 31. října v Praze v Café V lese, kde bychom rádi oficiálně pokřtili singl s producentem Ondrou Fiedlerem. Domácím fanouškům představíme klip 4. listopadu v turnovském klubu Magic. V Turnově bychom rádi pokřtili klip s režisérem Zdendou Sopůškem. Den poté, 5. listopadu, pak nahodíme klip online do světa. Určitě přijďte na jeden z koncertů, bude to jízda! A nenechte si ujít ani online premiéru našeho klipu!

GOLDDIGGER NIGHT

2021 © KC Turnov, All Rights reserved