Tentokrát zveme na setkání s Milošem Urbanem

9.1.2017

Vážení milovníci kultury, druhý lednový týden nabízí v kině Sféra hned několik filmových novinek a velkofilmů, nicméně dojde i na opakování oblíbených filmů minulého roku. Promítání začne netradičně již v pondělí přidaným představením filmu Anděl Páně 2, prosíme diváky, aby své rezervované vstupenky vyzvedávali s dostatečným předstihem. Vzhledem k neopadajícímu zájmu o tento film budou nevyzvednuté rezervace nabídnuty dalším zájemcům striktně 15 minut před začátkem představení.

Úterní Filmový klub zve na americké drama American Honey s Shiou LaBeouf v hlavní roli. Čtvrteční dopoledne bude patřit cyklu Kino nejen pro seniory, kdy promítneme český film Pohádky pro Emu a večer se můžete těšit na premiéru velkofilmu Velká čínská zeď s Mattem Damonem, který se v boji postaví dávným stvůrám.

O víkendu potom doporučujeme snímek Proč právě on?, v kterém září Bryan Cranston a James Franco. Komedie, která nadchne nejednu generaci.

Srdečně zveme také na následující pořady:

Miloš Urban

Další večer z cyklu O literuře v kavárně a restauraci KUS.

Miloš Urban je autorem řady románů, několika novel a také sbírky povídek. Jeho knihy byly přeloženy do němčiny, španělštiny, holandštiny, maďarštiny, ruštiny a italštiny. Napsal také divadelní hry (Trochu lásky a Nože a růže) a několik povídek otištěných v různých časopisech a v povídkových knihách nakladatelství Listen. Jeho zatím posledním dílem je sci-fi román Urbo Kune

středa 11. ledna od 19.00 hodin, kavárna a restaurace KUS,  vstupné zdarma


La La Land

Dámská jízda zve na Ryana Goslinga a Emmu Stone.

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí.

pátek 13. ledna od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 130 Kč

2021 © KC Turnov, All Rights reserved