Tento týden zveme na cestu kolem světa, film Masaryk nebo setkání s Ivou Procházkovou

6.3.2017

Vážení milovníci kultury, již tento týden přichází do kin film Masaryk s Karlem Rodenem v hlavní roli. Skvěle hodnocené a dvanácti Českými lvy oceněné drama promítáme nejen v celorepublikové premiéře 9. března.

O víkendu potom zveme do kina Sféra dětské diváky na animovanou novinku Pes ro(c)ku a ty odvážnější zveme na Ostrov lebek, kde se setkáme s Tomem Hiddlestonem a především legendárním mýtickým netvorem Kongem.

Srdečně vás zveme i na následující pořady:

Z kanclu kolem světa

Mimořádný Cestovatelský klub představí partičku kamarádů, která se nemohla smířit s představou každodenního sezení na kancelářské židli.

Výpověď v práci, únik od každodenních stereotypů a cesta, na kterou běžná dovolená nestačí. Parta přátel se vydala do světa a jejich pouť nakonec trvala dva roky. Během těchto let navštívili pětadvacet zemí a nyní přicházejí vyprávět o svém dobrodružství.

pondělí 6. března od 18 hodin, kino Sféra, vstupné v předprodeji 50 Kč / na místě 70 Kč


Iva Procházková

Nejen o literatuře si budeme povídat s autorkou knih a divadelních her Ivou Procházkovou.

Krátce účinkovala v České televizi, dnes pracuje jako spisovatelka a scénáristka na volné noze. Její tvorba je zaměřena na děti a mládež. Řada jejích knih se dočkala významných cen nejen v České republice. Vedle literatury pro děti a mládež se věnuje též beletrii pro dospělé a psaní scénářů. Román Vraždy v kruhu se dokonce dočkal zfilmování. Moderátorem večera bude Petr Vizina.

středa 8. března od 19 hodin, kulturní kavárna KUS, zdarma


Písničkářky napříč žánry, aneb Muzikantky - Dámy - Ženy

Letos to bude už po páté, co se v Turnově na jednom podiu setkají Písničkářky napříč žánry, aneb Muzikantky – Dámy – Ženy a také po páté, kdy se tato jedinečná a příjemná akce koná naMDŽ.

Představí se vám písničkářka s akordeonem Saša Niklíčková, zpěvačka, skladatelka a pianistka Barbora Mochowá a jazzové standardy nestandardně vám s kapelou Moody Cat Band zahraje a zazpívá úžasná Ester Kočičková.

středa 8. března od 19.30 hodin, KC Střelnice, vstupné v předprodeji 100 Kč / na místě 140 Kč.

2021 © KC Turnov, All Rights reserved