Tento týden vás zveme do Ekvádoru nebo na literární večer s Irenou Douskovou

Tento týden je v nabídce hned několik různých kulturních akcí. Kromě abonentního divadelního představení, Cestovatelského klubu a literárního večera se chystají i speciální filmové projekce.

V pátek od 19.30 si můžete užít Dámskouá jízdu s filmem Stážista a v sobotu se hoďte do gala na suit-up projekci nové bondovky Spectre.  O víkendu pak bude jistě stát za vidění nové filmové zpracování Shakespearova Macbetha

Detektor lži

Kdesi na ruském panelovém sídlišti žije manželský pár, jehož zamilovanost už dávno pominula. A teď má dvojice ještě jeden drobný problém. Boris schoval v alkoholovém opojení jejich našetřené peníze někam v bytě a následně zapomněl, kde jsou.

Aby se jeho žena Naděžda Petrová dozvěděla, kam její manžel peníze schoval, pozve domů hypnotizéra, který má od Borise v hypnóze všechno zjistit. Manžel však v „transu“ sdělí i další tajemství, která před svou ženou do té doby skrýval.

pondělí 2. listopadu od 19.30 hodin, Městské divadlo, vstupné v předprodeji 350 Kč, na místě 390 Kč


Ekvádor - indiáni pod sopkami

Multimediální cestopisná přednáška Pavla Svobody, který se vydal na velkou sedmiměsíční cestu napříč Jižní Amerikou.

Dva lidé, dva batohy, pět zemí a sedm měsíců dobrodružství. Začínáme v Ekvádoru! Vítejte v banánové republice, kde autobusy kamkoli jedou na počkání. Překročíme rovník a zatancujeme si s veselými indiány nejen na festivalu v Otavalu. 

úterý 3. listopadu od 18 hodin, kino Sféra, vstupné 70 Kč


U zavěšené knihy "Na cestách" - Irena Dousková

Moderátor oblíbeného televizního pořadu Petr Vizina si bude v kulturní kavárně KUS povídat se spisovatelkou Irenou Douskovou, autorkou knihy Hrdý Budžes, známé i z divadelního zpracování s Bárou Hrzánovou v hlavní roli.

V pořadu České televize U zavěšené knihy se diváci každý týden dozví, co se děje ve světě literatury. Moderátor Petr Vizina ale nechce být jen televizní postavou, a tak vznikl pořad U zavěšené knihy „Na cestách“, se kterým vyráží i mimo studio a povídá si naživo s autory o jejich knihách a aktuálních tématech.

středa 4. listopadu od 18 hodin, kulturní kavárna KUS, vstupné zdarma

2021 © KC Turnov, All Rights reserved