Sezóna Royal Opera House v kině Sféra

8.11.2021

Zažijte úchvatné operní a baletní inscenace z Royal Opera House v Londýně. Nová sezóna 2021/22 nabídne celkem tři operní a tři baletní produkce, které budou živě nebo ze záznamu přenášeny na plátno kina Sféra.

Sezónu zahájí ve čtvrtek 9. prosince tradiční Louskáček, který v přímém přenosu z Londýna navodí tu pravou vánoční atmosféru. Baletní sezóna bude pokračovat přesně na Valentýna v pondělí 14. února adaptací Shakespearovy hry Romeo a Julie. Jaro pak nabídne úchvatné Labutí jezero v produkci Liama Scarletta.První operou bude v sobotu 22. ledna jeden z nejoblíbenějších titulů repertoáru Královské opery – Pucciniho Tosca s famózní historickou scénou od Paula Browna. V sobotu 2. dubna bude následovat Verdiho Rigoletto v režii Olivera Mearse, pro kterého je to první inscenace od jmenování do pozice ředitele Královské opery. Tato výroční projekce oslaví 171 let od prvního uvedení této opery v roce 1851.

Závěrečnou operou sezóny bude v sobotu 14. května Verdiho La traviata v oblíbené klasické produkci Richarda Eyrea, která se na pódiu Royal Opera House hraje již víc než 25 let.


Předprodej vstupenek na celou sezónu je zahájen.

Základní vstupné činí 260 Kč, děti do 15 let, studenti, senioři a ZTP ale mohou využít zlevněné vstupné 230 Kč.

Při nákupu vstupenek na všechny tři opery nebo všechny tři balety pak činí vstupné na každou projekci pouze 200 Kč.


UMĚNÍ V KINĚ SFÉRA

 

2021 © KC Turnov, All Rights reserved