Představujeme vám 4. ročník Festivalu na Jizeře

17.4.2019

K létu již neodmyslitelně patří Festival na Jizeře, který se v turnovském letním kině uskuteční letos počtvrté. 

V minulých letech na festivalu účinkovalo mnoho hvězd české hudební i divadelní scény (Jan Holík, Spiritual Kvintet, Josef Dvořák, Markéta Hrubešová, Simona Stašová, Petr Nárožný, Filip Blažek, Michal Slaný, Maroš Kramár, Hana Zagorová, Deda Mládek Ilegal Band, Čechomor a další).

I letos je se na co těšit, letošní program:

sobota 11. května
MICHAL HRŮZA A KAPELA HRŮZY
Michal Hrůza se vrací s klubovým 90-ti minutovým setem. Těšit se můžete na průřez tvorbou tohoto skvělého textaře, kytaristy a zpěváka, který je na české hudební scéně již více než dvacet let. Michal Hrůza je jedním ze zakládajících členů skupiny Ready Kirken s nimiž natočil pět hudebních alb a napsal více než padesát písní a textů.


čtvrtek 27. června
O LÁSCE
Ve francouzské konverzační komedii se ve strhujícím manželském duelu, po úspěšné inscenaci Otevřené manželství, opět představují Jana Krausová a Karel Roden.


čtvrtek 25. července
CAVEWOMAN
Mysleli jste si, že vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.


pátek 30. srpna
JAROSLAV UHLÍŘ
Populární český skladatel a zpěvák Jaroslav Uhlíř uzavře letošní Festival na Jizeře.


www.festivalnajizere.cz

2021 © KC Turnov, All Rights reserved