Pojďte cvičit jógu! PředKUSem budou lekce i v létě

Budeme zdravit sluníčko, na chvíli se staneme kočkou, střechou či stromem. Jóga před Střelnicí bude určená hlavně rodičům či prarodičům s dětmi, ale přijít může každý. Lekce se budou konat každý čtvrtek od 17 hodin na trávníku před KC Střelnice.

Kavárna KUS pro vás nechystá jen výborné jídlo a pití, ale také zajímavý program. Celé léto se tak můžete těšit třeba i na podvečery s jógou. Každý čtvrtek se na vás před Střelnicí bude těšit lektorka Lucie Hrubá s 45 minutovými lekcemi jógy pro rodiče s dětmi. Cena jedné lekce je 50 Kč za dvojici a věk dětí není nijak limitován. V případě nepřízně počasí se lekce přesune do zrcadlového sálu přímo v budově KC Střelnice. Cvičit začínáme ve čtvrtek 14. července a nepřestaneme až do konce léta.

Po skončení lekce vás pak srdečně zveme na ovocné a zeleninové fresh nápoje, lákavé jídlo a různé dobroty do kavárny a restaurace KUS. Na jídelní a nápojový lístek se můžete podívat zde. Pro děti je u nás k dispozici trampolína a spousta hraček, pro dospělé pak příjemné posezení na venkovní zahrádce.

Více informací o lektorce Lucii Hrubé najdete zde na jejích stránkách. Pro více informací ji neváhejte kontaktovat na e-mailu jogavturnove@seznam.cz nebo na telefonu 777 351 574.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved