Padesát odstínů temnoty vchází do Sféry

7.2.2017

„Už žádná pravidla, už žádná tajemství.“ Pod tímto sloganem vstupuje do kin jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku Padesát odstínů temnoty.

Kino Sféra nabízí v únoru celkem osm možností ke zhlédnutí tohoto filmu (VSTUPENKY). Den před premiérou, tedy ve středu 8. února, si navíc budete moci na velkém plátně připomenout první díl této série Padesát odstínů šedi, který bude promítán pouze za 60 korun (VSTUPENKY).

Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že „jejich" Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu, jakým je láska.

Hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Max Martini, Kim Basinger, Luke Grimes, Eloise Mumford, Rita Ora, Victor Rasuk a další

2021 © KC Turnov, All Rights reserved