Nenechte si ujít příjemná setkání nadcházejícího týdne

13.2.2017

Drazí milovníci kultury, kino Sféra vás tento týden zve na zajímavé snímky, jedním z nich je Tajuplný vlak, na který zve úterní Filmový klub. Do kin tento týden vstupuje dvojka dnes již kultovního snímku Transpotting. A rozhodně si nenechte ujít stále okouzlujícího Matthew McConaugheyho v dobrodružném dramatu Zlato, natočeného podle skutečného příběhu z počátku 90. let.

Také připomínáme, že od 1. února změnila svou otevírací dobu restaurace a kavárna KUS na Střelnici, která navíc přišla s novým jídelním lístkem! Vedle pochutin stálé nabídky pro vás od středy do pátku připravujeme lehké polední menu (polévka + guiche + salát) za 89 Kč. Stavte se na chutný, vydatný a zdravý oběd. Těšíme se na Vás!

Srdečně vás zveme i na následující pořady:

Klíče na neděli

Do divadla, kam opět zavítá oblíbená Divadelní společnost Háta, zveme všechny milovníky komedií. Těšit se můžete na známé tváře: Janu Šulcovou, Mahulenu Bočanovou, Zbyška Pantůčka či Viktora Limra.

Klíče na neděli je komedie o tom, jak se dva manželské páry sejdou na jednom nepovedeném mejdanu a vymění si „role“...

pondělí 13. února od 19.30 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné v předprodeji 380 Kč, na místě 420 Kč


Marie Doležalová

Na pohovku zavítá Marie Doležalová, mladá herečka z Karviné s velmi slibnou budoucností. Znát ji můžete ze sitcomu Comeback nebo z předposlední řady televizní show Když hvězdy tančí.

Dnes má na kontě účinkování hned v jedenácti seriálech a vidět jste ji mohli v těchto filmech: Pusinky, Praho má lásko, Krásno, Osudové peníze, Definice lásky, Princezna a písař a dalších. 

úterý 14. února od 19.00 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné 200 Kč, seniorská sleva na OSV 140 Kč


Michael Žantovský

V dalším z cyklu pořadů O literatuře si bude Petr Vizina povídat s Michaelem Žantovským.

Bývalý velvyslanec ČR v osmdesátých letech  působil jako nezávislý překladatel, publicista a textař. Napsal knihu o životě a díle Woodyho Allena, v roce 2008 vydal pod jménem Daniel Wolf román Ochlazení o dramatické krizi ve vztazích mezi Evropou a Ruskem, který v mnohém předznamenal skutečné události. Je autorem životopisu zesnulého prezidenta HAVEL.

středa 15. února od 19 hodin, kulturní kavárna KUS, vstupné zdarma

2022 © KC Turnov, All Rights reserved