Nechte se vánočně naladit Louskáčkem a iMUZOU

4.12.2017

Drazí milovníci kultury, tento týden zahájíme v pondělí hned dvěmi akcemi. Na velkém sále budete mít od půl osmé možnost zhlédnout slavné představení Čochtan vypravuje s Josefem Dvořákem v hlavní roli. Druhou akcí je potom filmový maraton zimních adrenalinových sportů Snow Film Fest 2017 v kině Sféra.

Ve čtvrtek 7. prosince se můžete vypravit na další z Kavárenských kvízů. Týden zakončíme adventním koncertem, na kterém vystoupí Adéla Velová, Luděk Vele a Bohuslav Lédl a pokud chcete vánoční atmosféru nasát skrze hudbu ještě více, zveme vás na Vánoční koncert tří tenorů, který vám v záznamu nabídne kino Sféra.

Doporučujeme vám také tyto pořady:

Louskáček

Přímý přenos baletu

Klárka dostane dárek, s nímž se vydává na cestu plnou dobrodružství.

Louskáček skladatele Petra Iljiče Čajkovského je klasické dílo baletního repertoáru. Ve slavné inscenaci choreografa Petera Wrighta rozzáří divadelní magie celé jeviště – před našima očima se rozsvítí vánoční stromeček, oživnou figurky vojáčků, které  se vrhnou do boje proti zlému Myšímu králi a Klárka na zlatých saních odjede do království sladkostí.

úterý 5. prosince od 20.15 hodin, kino Sféra, vstupné 250 Kč / 200 Kč operní abonenti


iMUZA – Vánoční koncert

Těšit se můžete na krásné vánoční skladby v podání dětského pěveckého sboru Carmina a orchestru Turnovské orchestrální sdružení ve spolupráci s profesionálními umělci z Liberce a Prahy.

Jak již název napovídá, není to "pouze" vánoční koncert, nýbrž koncert k Vánocům - je to umělecký dárek, který si budete moci rozbalit spolu s námi. Na koncertě totiž uvítáme vzácného hosta - houslového virtuoza Bohuslava Matouška. Na podiu se Vám navíc v sólových skladbách představí také děti a mladí talentovaní umělci Turnovska.

čtvrtek 7. prosince od 19 hodin, KC Střelnice, vstupné dobrovolné


Matky na tahu o Vánocích

Dámská jízda

Především dámskou část publika zveme na film Matky na tahu o Vánocích, kterému bude od 18:30 předcházet degustace vín od společnosti House of Wine. Přijďte tedy trochu dříve a dopřejte si chvilku se svými kamarádkami a skleničkou vína. Navíc proběhne malá soutěž, jejíž vítězka si odnese láhev skvělého vína domů!

pátek 8. prosince od 18.30 hodin (film od 19.30), kino Sféra, vstupné 120 Kč

2022 © KC Turnov, All Rights reserved