Kostýmová projekce Batmana pro děti byla pestrou přehlídkou superhrdinů

27.2.2017

V sobotu 25. února se v kině Sféra konala první kostýmová projekce pro děti, pro kterou byl vybrán velmi úspěšný trhák LEGO Batman film. Tématem kostýmů byli ale jednoduše „superhrdinové“, kolem druhé hodiny tak do Sféry začali přicházet nejen Batmani, ale celá plejáda komiksových postav.

Odpoledne v kině Sféra se změnilo v komiksový svět se skvělou atmosférou. Celkem do Sféry dorazila osmdesátka diváků, z toho více než polovina poctivě okostýmovaných. Mnoho dětí vyrábělo své kostýmy doma za pomoci rodičů, čehož si velmi vážíme. Velké množství Batmanů doplnili Robinové, Jokerové a Spider-Manové. Nechyběl ani Iron Man, Wonder Woman, nebo Flash.

Po přesunu do hlediště kina proběhlo hromadné focení a losování cen. V tombole bylo mnoho samolepek, volné vstupenky do kina Sféra i knížečky „Deník Temného rytíře“.

A film diváky nezklamal. „Nejlepší byl Batman, ale Harley Quinn byla pěkně zlá, asi nejzlejší. Nejvíc super byl konec, protože byl překvapivej,“ komentoval film Samuel, jeden z mladých návštěvníků.

„Zájem o akci nás mile překvapil. Atmosféra byla skvělá a k vidění bylo velké množství opravdu parádních kostýmů. Diváci se proto v blízké době určitě budou moci těšit na další akce podobného charakteru, které již připravujeme,“ doplnil k akci dramaturg kina Sféra Pavel Krupař.

FOTOGALERIE

2021 © KC Turnov, All Rights reserved