Končí Turnovské léto 2017, letní kino promítá dál

21.8.2017

Vážení milovníci kultury, i tento týden nabízíme četné kulturní vyžití, pokud jste ještě letos nevyrazili do letního kina, máte nejvyšší čas. Ideální příležitostí je například novinka, snímek Jana a Zdeňka Svěrákových Po strništi bos, který promítáme již dnes a také v sobotu. Milovníkům fantasy doporučujeme nevynechat souboj dobra a zla z dílny Stephena Kinga – Temná věž.

Ve středu 23. srpna nás čeká poslední představení z letošního Festivalu na Jizeře – komedie Vše o mužích.

Doporučujeme i následující pořady:

Moonlight

Filmový klub

Nadčasový příběh dospívání a hledání sebe sama je zasazený do drsných kulis okrajových čtvrtí Miami. Mladý Chiron bojuje o svoje místo v prostředí, ve kterém často rozhoduje právo silnějšího, zatímco jeho vnitřní svět se plní láskou, bolestí i touhou. Moonlight zachycuje univerzální témata přátelství a sexuální identity ve třech různých životních etapách od dětství až po dospělost.

úterý 22. července od 21 hodin, letní kino, vstupné 100 Kč / studenti a členové FK 80 Kč


Falafel

Turnovské léto 2017

Poslední koncert před Střelnicí v rámci Turnovského léta.

První veřejné vystoupení nové turnovské kapely, která s láskou hraje nejen písně Zuzany Navarové. Její repertoár dále tvoří autorské skladby manželů Františka a Aleny Tomášových, které hudebně doprovází další hudebně-manželská dvojice Pavla a Míšy Faltusových. Folk ve všech jeho podobách.

pátek 25. srpna od 19 hodin, před Střelnicí, vstupné zdarma


R.E.M. - Murmur

Poslechový večer

Se sobotními poslechovými večery se rozloučíme společně s legendární americkou rockovou kapelou R.E.M.

Album Murmur vyšlo v dubnu 1983 a předcházelo mu EP Chronic Town, které bylo vydáno o rok dříve. V americkém žebříčku prodejnosti se album dostalo na 36. místo a v roce 1991 získalo zlatou desku.

sobota 26. srpna od 19.00 hodin, před Střelnicí, vstupné zdarma
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved