Kinotip: Jurský svět: Zánik říše

19.6.2018

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí.

Claire se z upjaté bývalé manažerky parku proměnila v aktivistku, která chce dinosaury za každou cenu zachránit. A Owena na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nubar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. 

Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.

Nenechte si ujít, dle vyjádření diváků, kteří snímek již viděli, ještě větší blockbusterovou jízdu než předchozí díl. Zánik říše, je prý o poznání temnější a drsnější. Chybět nebude ani humor, akce vás od začátku do konce nenechá vydechnout a pokud to stále nestačí, můžete se kochat fešným Chrisem Prattem nebo krásnou Bryce Dallas Howard, kteří se představí v hlavních rolích.

PROJEKCE:

čtvrtek 21. června od 22 hodin (titulky)
sobota 23. června od 22 hodin (dabing)
středa 27. června od 22 hodin (titulky)
čtvrtek 28. června od 22 hodin (dabing)


VSTUPENKY

2022 © KC Turnov, All Rights reserved