Kinotip: Ant-Man a Wasp

28.6.2018

Filmový svět studia MARVEL se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí nejen zmenšovat, ale také mnohonásobně zvětšovat. Kromě výživné akce a vtipu se na plátně dočkáme i krásné Evageline Lilliy, dokáže uspokojit diváky a obstojí ve své roli?

Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

"První Ant-Man má na Rottenech průměrný rating 6,8/10 a na ČSFD si udržel solidních 75%. Dvojka tak nejspíš skončí podobně a znovu potvrdí, že Marvel vážně umí rozmanitost. Po vcelku vážném Black Pantherovi a osudové trojce Avengers mu totiž nedělá problém skočit k bláznivé komedii a znovu slíznout smetanu. A to se samozřejmě sluší upozornit, že se chválí i samotná Wasp, takže se tu rodí další oblíbená filmová superhrdinka." - KARELR, MOVIEZONE

Nenechte si ujít nejnovější přírůstek do MARVELfamily, v kterém vedle hlavních hrdinů nebude chybět ani Michael Douglas a v roli jeho filmové manželky se představí Michelle Pfeiffer. 

PROJEKCE:

čtvrtek 5. července od 21.30 hodin (titulky)
sobota 7. července od 21.30 hodin (dabing)
středa 11. července od 21.30 hodin (dabing)
nedělle 22. července od 21.30 hodin (titulky)

VSTUPENKY

2022 © KC Turnov, All Rights reserved