Kino Sféra představuje nový ceník

27.8.2020

Od 1. září bude platný nový ceník, který definuje vstupné v kině Sféra a zároveň představuje nové možnosti slev.

Součástí ceníku je také seniorské vstupné, které bylo poprvé zavedeno v letošní sezóně letního kina a stane se standardem i v kině Sféra. Zlevněný vstup bude výhodnější než dosud – děti do 15 let, studenti do 26 let (po předložení platné karty ISIC nebo jiného průkazu) a senioři od 65 let zaplatí pouze 120 Kč za 2D projekci.

Úplnou novinkou je ale zavedení rodinného vstupného, které umožní čtyřčlenné rodině (2 dospělí + 2 děti do 15 let nebo 1 dospělý a 3 děti do 15 let) vyrazit do kina pouze za 480 Kč, což představuje výraznou finanční úsporu oproti dosavadnímu stavu.

Základní vstupné je pak na běžné projekce stanoveno na 145 Kč.

V případě 3D filmů je vstupné pro každého diváka navýšeno o 20 Kč (v ceně je i zapůjčení vydezinfikovaných brýlí). U speciálních akcí (Dámská jízda, Dětské odpoledne, půlnoční premiéra, projekce za účasti tvůrců atd.) je vstupné navýšeno o 15 Kč.

Cenovou úpravou prošly také projekce Filmového klubu. Základní vstupné je nyní 120 Kč, s dětskou, studentskou a seniorskou slevou 100 Kč. Cena pro členy FK je ale i nadále velmi příznivých 90 Kč. Stejně tak zůstává i jednotné vstupné na cyklus Kino nejen pro seniory ve výši 60 Kč.


CENÍK K NAHLÉDNUTÍ

 

2021 © KC Turnov, All Rights reserved