Hurvínek a kouzelné muzeum – rozloučení s prázdninami

29.8.2017

Hurvínek - tradiční česká pohádková postava v moderním zpracování

Uteklo to jako voda, dva měsíce prázdnin se nesly také ve znamení dvou měsíců projekcí v letním kině. Nyní se blíží poslední srpnový den a s ním (bohužel) i ta poslední projekce. Pro letošní zakončení jsme vybrali nový animovaný snímek Hurvínek a kouzelné muzeum, a na projekci přijde i samotný hlavní představitel!

Ve čtvrtek 31. srpna popadněte celou rodinu a vyrazte večer do letního kina, kde se uskuteční rozloučení s prázdninami s Hurvínkem. Ten totiž přijede do našeho letního kina, aby uvedl novou českou pohádku s legendárními loutkovými hrdiny. Děti se před filmem budou moci s Hurvínkem na památku vyfotit a třeba jim prozradí i něco z filmu, ve kterém Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání.

Děj filmu se zvrtne ve chvíli, kdy Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil nejen taťuldu, ale i kouzelné muzeum. Jak všechno dopadne? Přijďte to zjistit i vy!

Nenechte si ujít nezapomenutelnou atmosféru letního kina s novou českou pohádkou, která vznikala dlouhých sedm let a podíleli se na ní i zahraniční tvůrci.

VSTUPENKY

2021 © KC Turnov, All Rights reserved