Festival na Jizeře 2017 láká na velkolepý program

14.5.2017

V blízkosti řeky Jizery to v létě bude žít. Řeč není o vodáckých slavnostech, ale o úspěšném Festivalu na Jizeře, na kterém budete mít opět možnost vidět i slyšet legendy českého showbyznysu Hanu Zagorovou či Simonu Stašovou a Petra Nárožného. Přijďte se pobavit do turnovského letního kina i vy.

Festival odstartuje divadelní hra Poslední ze žhavých milenců, hlavní mužskou roli ztvární Petr Nárožný a v trojroli se představí Simona Stašová, a to už v neděli 4. června v 19:30. Komedie plná milostného dobrodružství a nevěry Vás pobaví, ale zároveň donutí nad touto problematikou přemýšlet.

Nejočekávanější hvězdu Hanu Zagorovou můžete slyšet v pátek 23. června od 19:30. Vystoupí spolu s Petrem Rezkem a kapelou Boom!Band a zazpívá songy, při nichž si zavzpomínáte na své mládí. Těšit se můžete na hity jako Ta pusa je tvá nebo Duhová víla.

Krev v žilách rozproudí členové hudební skupiny Děda Mládek Illegal Band, a to ve čtvrtek 27. července v 19:30. Kapela, která má ve svém repertoáru převážně country písně Ivana Mládka, zvedne ze židle každého.

Poslední vystoupení letošního ročníku na Vás čeká ve středu 23. srpna od 19:30, kdy Vás pobaví tragikomedie s názvem Vše o mužích, kde vystoupí známí herci Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný. S touto trojící každý divák pronikne do koutů mužské duše, dokonce i ženská část osazenstva.

Program festivalu:

4.6. Poslední ze žhavých milenců (P. Nárožný, S.Stašová)                       

23.6. Hana Zagorová, Petr Rezek a Boom!Band                                   

27.7. Děda Mládek Illegal Band                                                           

23.8. Vše o mužích (M. Kramár, F. Blažek, M. Slaný)

2022 © KC Turnov, All Rights reserved