Do letního kina se vrací Caveman!

31.7.2018

Blíží se nejočekávanější akce letošního Festivalu na Jizeře. V letním kině se představí slavná one man show Caveman na motivy Roba Beckera.

Těšit se na ní můžete už ve čtvrtek 2. srpna od 19:30 v letním kině Turnov a představí se v ní jeden herec s minimem rekvizit. I přes jednoduché ztvárnění má hra obrovský náboj a díky nadčasovému tématu věčného souboje pohlaví „muž versus žena“ také velmi široký a také hluboký podtext.

Zaryté představy o rozdílech mezi mužem a ženou dokáže Jan Holík i Jakub Slach komicky přednést a samozřejmě také předvést. Diváky to většinou dovede k slzám, naštěstí však k těm od smíchu. Pro zadané i nezadané, muže i ženy, pro mladé i staré prostě pro všechny, co se umí od srdce zasmát, v určitých situacích a chvílích také svým vlastním nedostatkům.

Takže jestli máte chuť rozesmát se až k slzám – neváhejte a přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

VSTUPENKY

2022 © KC Turnov, All Rights reserved