Divadlo 3x jinak - klasika, divadelní hra i talkshow

23.1.2017

Vážení milovníci kultury, dříve než přijde druhý měsíc roku, zveme vás na akce tohoto týdne. V Městském divadle pro vás chystáme tři různorodé pořady, těšte se na Turnovský hudební večer, divadelní představení I talkshow Pohovka.

Kino Sféra promítne v úterý western s Johnny Deppem Mrtvý muž pojednávající o Williamu Blakovi, který putuje k západním hranicím Ameriky v druhé polovině 19. století. Cestuje vlakem napříč zemí za prací a když neuspěje, stává se po sérii nehod štvancem. Na Brada Pitta se můžete přijít podívat ve čtvrtek a pátek, kdy bude na programu nový válečný a romantický film Spojenci. O víkendu nás čeká závěrečný díl filmové série natočené podle slavné počítačové hry Resident Evil: Poslední kapitola nebo nový český komediální film Manžel na hodinu. V neposlední řadě určitě nevynechejte film Psí poslání natočený podle knižního bestselleru Bruce W. Camerona.

Srdečně zveme také na následující pořady:

Lobkowicz trio

Turnovský hudební večer s triem mladých umělců.

Všichni tři členové Lobkowiczova tria jsou uznávání sólisté a komorní hráči. Jan Mráček patří přes své mládí k nejúspěšnějším českým houslistům, Ivan Vokáč k předním českým violoncellistům a Lukáš Klánský k nejvýznamnějším a nejžádanějším českým klavíristům mladé generace.

pondělí 23. ledna od 19.30 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč


Stvoření světa – bez cenzury

Komedie o tom, jak to tenkrát bylo doopravdy.

Ještě stále věříte báchorce o jablku? Myslíte si, že Eva skutečně vznikla z Adamova žebra? Nezdá se vám, že už je čas dozvědět se konečně pravdu? Hraje Divadlo různých jmen Praha.

čtvrtek 26. ledna od 19.30 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné v předprodeji 380 Kč, na místě 420 Kč


Roman Štabrňák

Roman Štabrňák je český divadelní, televizní a filmový herec, dabér a kouzelník. V současné době hostuje v divadle Příbram, divadle Na Jezerce a společnosti Studio Dva. Objevuje se pravidelně před kamerou a natočil řadu pohádek, tv inscenací, seriálů a filmů. Také je členem Českého magického svazu.

pátek 27. ledna od 19.00 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné 200 Kč, seniorská sleva 140 Kč na OSV
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved