Děsivá série Insidious pokračuje

30.12.2017

První týden v lednu se hororoví fanoušci konečně dočkají čtvrtého dílu duchařské série Insidious, která bude opět plná nadpřirozených věcí i démonů. 

Insidious udělal díru do hororového světa v roce 2010, kdy se pod prvním snímkem podepsali James Wan a Leigh Whannell. Po velkém úspěchu, třech letech a vysokém hodnocení (ČSFD 74%) se totožná dvojice vrhla na pokračování. Film Insidious 2 se dočkal obdobné reakce i hodnocení (ČSFD 73%). V roce 2015 se na trojku vrhnul Leigh Whannell a hodnocení šla dolů (ČSFD 61%). Na místě proto stojí otázka, zda-li čtyřka v rukou ne příliš zkušeného Adama Robitela (scénář k filmu Paranormal Activity: The Ghost Dimension), dokáže Insidious vrátit na výsluní. Scénaře se i tentokrát ujal Leigh Whannell.

Čtvrtá část již kultovní série odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl zároveň domovem temných sil, a tak netrvalo dlouho a její život se obrátil naruby. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise se musí vyrovnat s vlastní děsivou minulostí.

Nenechte si ujít duchařinu ve skvělé atmosféře v rámci Horror night v kině Sféra již v pátek 5. ledna od 22 hodin. 

PROJEKCE

pátek 5. ledna od 22 hodin
neděle 7. ledna od 17 hodin


VSTUPENKY

-RH

2021 © KC Turnov, All Rights reserved