Čechomor - Festival na Jizeře

Letní kino

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 390,-

na místě 450,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30 dní. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou!

děti do 120 cm zdarma

Nezapomenutelný zážitek pro Vás připraví už v červnu v letním kině v Turnově kapela Čechomor.

Skupinu založili v roce 1988 Franta Černý a Jiří Břenek pod názvem Českomoravská nezávislá hudební společnost. V současné době vystupuje kapela pod názvem Čechomor a v letošním roce oslaví neuvěřitelných 30 let působení na hudební scéně!!!

Tato hudební skupina (toto hudební uskupení) si pro Vás připraví nezapomenutelný (hudební) zážitek v podobě nevšední interpretace českých, moravských, slezských a slovenských lidových písní.

Kapela má velmi silnou fanouškovskou základnu a ta tuto originálně rockově zpracovanou lidovou tvorbu nazývá „hudbou co promlouvá k lidem“ a i to bude jistě jeden z důvodů proč jsou koncerty této kapely neustále vyprodané….

 

www.festivalnajizere.cz

 

 

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved