Bohemia balet Taneční konzervatoře hl. m. Prahy

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 100,-

na místě 120,-

Mladí tanečníci hostovali v Turnově s programem Carmina burana a svým nadšením i precizností provedení strhli všechny diváky.

Proto jsme na místě domluvili další pořad na téma Dvořákových Slovanských tanců. Soubor tvoří posluchači vyšších ročníků Taneční konzervatoře hlavního města Prahy a čerství absolventi této školy, je tak jakýmsi mostem mezi studiem a profesionální kariérou.

Dramaturgie Bohemia baletu patří k nejprůraznějším v České republice. Věnuje se jak málo uváděným neoklasickým dílům (například Balanchinova Serenáda nebo Lifarova Suita v bílém), tak opomíjeným hudebním kompozicím (Martinů Kuchyňská revue nebo choreografickému odkazu Pavla Šmoka). Na repertoáru má také díla Jiřího Kyliána a pravidelně dává prostor předním českým choreografům (spolupráce s Petrem Zuskou, Janem Kodetem aj.). Byť jde částečně o školní těleso, dočkalo se už několika celorepublikových ocenění a pravidelně vyjíždí na turné do zahraničí.
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

VSTUPENKY BUDOU V PŘEDPRODEJI OD 1. ZÁŘÍ 2015.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved