Biostory

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 280,-

na místě 320,-

Komedie "BIOSTORY" je o hledání ... kdo hledá, najde!

Byli jste v prosinci s dětmi v divadle  na sobotní pohádce Ledová královna? Asi se divíte, proč se ptám právě tady na pohádku. Proto, že výborné herecké trio zaujalo nejen děti, ale výborně pobavilo i rodiče. Tyto tři dámy, které ostatně Turnováci viděli před několika lety v inscenaci Nebe, přijedou se svým novým představením. A to si určitě nenechte ujít. Pokud vám byla jedna z hereček povědomá, tak vězte, že Barboru Seidlovou znáte jako princeznu Zubejdu ze Svěrákovy pohádky. No a abych to uzavřela, pohádku přivezou taky a zahrají ji dětem v sobotu dopoledne.

Svou nejnovější inscenaci herečky pojaly s nadhledem – jako reflexi na reálný svět kolem sebe. „Děj je zasazen do prostředí fiktivního bio-kurzu, kde se setkávají tři ženy. Pomocí praktik duchovního mistra se snaží nalézt samy sebe a být „bio". Bio totiž nemusí označovat jen produkty ekologického zemědělství, může znamenat i něco jiného. Dříve člověk hledal uznání ve vnějším světě, dnes chce poznat sám sebe. Obojí může být dobrý byznys," říká herečka a autorka scénáře Daniela Zbytovská.

V komedii se na BIO kursu duchovního mistra Dušana Hunky setkávají tři ženy. Výživová poradkyně na mateřské dovolené, psychiatrička a zubní hygienistka. Mají společné to, že všechny tři podléhají nějaké manipulaci. Jedna je zarputilá "bio-matka", druhá šílená psychiatrička, která má raději pejsky, než lidi a třetí oběť ženatého duchovního mistra. No, moc v pohodě nejsou. Východiskem je právě to rozhodnutí, že chceme najít svoji vlastní cestu. Když si to opravdu přejeme, tak se nám to podaří, třeba i tam, kde bychom to nejméně čekali. Kdo hledá, najde! No a taky si to hledání chceme společně s diváky užít! Máme velké přání, aby se to podařilo!

V Divadle Bolka Polívky MALÉhRY je to již sedmá premiéra – počítáno včetně tří titulů určeným dětem.

Režie: Divadlo Bolka Polívka - MALÉhRY
Scénář: Daniela Zbytovská
Scéna: Pavel Matoušek

Hrají: Daniela Zbytovská, Barbora Seidlová, Nikola Zbytovská – Divadlo Bolka Polívky (Malé(h)ry)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved