Básníci ticha 2015

Před Střelnicí

Žádné představení není v programu.

vstupné

děti do 15-ti let zdarma

studenti 125,-

v předprodeji 190,-

na místě 250,-

Na čtvrtém ročníku hudebního festivalu zahrají Garage & Tony Ducháček, Tornádo Lue, Ladě, Old Minka band a Echt!

Old Minka Band 
Hudba OMB nejen hraje, ona i promlouvá. A mluví naléhavě, vypráví smutné příběhy, je plná touhy a křehkosti a nevyslyšených modliteb, ušpiněná hospodou a ulicí. Sama je oděna do smutku a bolesti, která je dána vlastním prožitkem a osobním ručením.

Echt!
Rekrutující se před pětadvaceti lety (1988) z hudebníků, kteří navštěvovali tehdy pražskou restauraci Sokolovna Klamovka, bývá označován krom undergroundové i za pub rockovou, pub punkovou nebo dokonce i za country pubovou legendu.

Tornádo Lue
Slovenská kapela, která zpívá česky. Připomínají jakési podunajské Velvety, jejich jednoduché a syrové hraní však občas ústí do čardášových rytmů a swingování. Zpívají česky a název si odvodili z filmu Limonádový Joe. Jejich hudba však rozhodně není limonáda. Tato bratislavská formace patří mezi odborníky i mezi diváky k nejlépe hodnoceným slovenským kapelám.

Garage & Tony Ducháček
Historie této legendární pražské rockové kapely sahá až do roku 1979, kdy byla založena basákem Ivo Pospíšilem přímo v jedné garáži na pražském předměstí v Klukovicích. V průběhu 80.let Garage (tehdy pod názvem Garáž) patřila k nové generaci mladých nezávislých kapel inspirovaných punkem, postpunkem, pub rockem a novou vlnou.

Ladě
Skupina patří k tomu nejlepšímu z české hudby, stojící mimo pozornost mainstreamových médií, ani třetím albem Lešť nezklamala očekávání. Album představí i u nás.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved