Archiv - strana 6

1.2.2020

OHLÉDNUTÍ: Nový rok, nová energie a nezadržitelné tempo

V lednu jsme trochu rekapitulovali rok 2019 a spočítali si, že jsme pro vás v uplynulém roce připravili přes 900 kulturních akcí. Devět stovek představení, koncertů, projekcí a jiných méně či více speciálních akcí. Průměrně tedy skoro 2,5 akce každý den! Kdybychom do této statistiky započítali opravdu každičkou událost, na které se podílíme, nebo na kterou pronajímáme prostory KC Střelnice, byla by ta číslovka dokonce dvojnásobná. Počet akcí přitom rok od roku stoupá, a my tak každým rokem lámeme rekordy. Největší poděkování ovšem patří vám, našim divákům a návštěvníkům našich akcí, protože bez vás by to nešlo (a nedávalo smysl). Děkujeme!

Více >

16.1.2020

Bohemia balet opět v turnovském divadle

Našemu publiku dobře známý Bohemia balet se v Turnově představí už potřetí.

Program lednového představení nabídne taneční miniaturu Ave Maria v choreografii Mariky Hanušové-Blahoutové na hudbu Michaela Lorence a Aarona Zigmana. „Tuto taneční miniaturu jsme v našem repertoáru právě obnovili. Myslím, že se bude hodit i v povánočním čase, je to nádherná hudba dvou polských skladatelů a velmi působivá choreografie,“ popisuje první část programu umělecký ředitel Jaroslav Slavický. 

Více >

6.1.2020

Přijmeme servírku/číšníka na HPP

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. přijme servírku/číšníka na HPP do kavárny KUS na Střelnici.

Nabízíme stabilní zaměstnání v příjemném prostředí, adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned! 

V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu pavlasova@kcturnov.cz.

Více >

1.1.2020

Divadlo pod Palmovkou nás zavede zpátky do devadesátek

Kdo v devadesátkách neviděl alespoň jeden díl seriálu Beverly Hills 90210, jako by nežil.“ Heslo, které definuje divadelní inscenaci Pusťte Donnu k maturitě s naprostou přesností. Divadlo pod Palmovkou nás zavede zpátky do minulosti, do dnů našeho mládí, puberty a dospívání, a donutí nás zavzpomínat i na věci, na které jsme již rádi zapomněli.

Čágo bélo, šílenci. Je právě tolik, kolik je, a vaše oblíbené Studio PALM OFF přináší epizodu z vašeho dospívání. Brandon má nového walkmana,...

Více >

20.12.2019

Otevírací doba recepce KC mezi svátky

Od pondělí 23. prosince do středy 1. ledna bude recepce KC uzavřena.

V novém roce se na vás budeme těšit opět ve čtvrtek 2. ledna v 7.30 hodin.

Zkontrolujte si termíny vámi rezervovaných vstupenek, aby vám rezervace během těchto dní nepropadla! Rezervované vstupenky je možné vyzvednou i na pokladně kina Sféra (a to pouze v promítací dny).

Více >

11.12.2019

Silvestr v kině Sféra

Ještě než večer společně s rodinou a přáteli bouchnete šampus a přivítáte nový rok, přijďte si zpestřit poslední den roku 2019 do kina Sféra!

Máme pro vás připravené dvě předpremiéry očekávaných lednových snímků. 

Pro rodiny s dětmi máme od 13:00 připravenou pohádku Zakleté pírko. Pro dospělé diváky budeme pak od 15:00 promítat komedii Případ mrtvého nebožtíka.

Více >

6.12.2019

Podzimní taneční kurzy uzavře závěrečná prodloužená lekce

V podzimních měsících probíhaly na Střelnici kurzy pro manželské a partnerské páry. Otevřeny byly dva kurzy - pro začátečníky a pro pokročilé. V prosinci se uskuteční závěrečná prodloužená lekce, na kterou srdečně zveme širokou veřejnost.

Závěrečná prodloužená lekce, která se uskuteční v sobotu 7. prosince od 20 hodin je určena všem, kteří si rádi zatančí. 

Více >

26.11.2019

Darujte svým nejbližším kulturní zážitek

I letos vám na recepci KC vystavíme vánoční dárkový poukaz na vámi vybraný pořad. Tento rok můžete vybírat z více jak třiceti pořadů. Nabídka je široká, záleží jen na vás, jaký pořad svým blízkým pod stromeček nadělíte.

V případě, že nechcete "šlápnout vedle", nabízíme také dárkové karty v hodnotě 500 a 1000 Kč. Obdarovaný si sám vybere, na jaký pořad kartu uplatní. Lze ji uplatnit na většinu akci KCT a také na filmová představení v kině Sféra.

Více >

16.11.2019

Představujeme letošní adventní koncerty

Adventní čas se blíží, v předvánočním shonu si udělejte čas na návštěvu adventních koncertů, které vás i letos provedou turnovskými kostely.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 18. listopadu. Vstupenky si letos vůbec poprvé můžete zakoupit i online. Rezervace vstupenek nebude možná. Kapacita kostelů je omezená a přesto, že budou vstupenky k dostání i na místě, doporučujeme vám zakoupit si je již v předprodeji. 

Více >

15.11.2019

Předpremiéra filmu Vlastníci za účasti tvůrců

Očekávaná česká komedie Vlastníci vstupuje do českých kin 21. listopadu, už o dva dny dříve ale máte možnost zhlédnout v kině Sféra film s doprovodným programem.

Projekce se zúčastní režisér filmu Jiří Havelka, producent Marek Jeníček a herečka Klára Melíšková. Po projekci proběhne přímo v kině diskuze s tvůrci a bude možné získat společnou fotku nebo autogram. Celý večer zahájí welcome drink a na některé diváky čekají tematické dárky k filmu. 

Více >
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

6 / 62

2020 © KC Turnov, All Rights reserved