Archiv - strana 4

9.4.2020

Dnešní online koncert se neuskuteční

Vážení příznivci turnovské kultury, projekt Za kulturou virtuálně Vám chtěl zprostředkovat i v těchto nelehkých časech příjemné chvíle s hudbou. Chtěli jsme vám touto cestou poslat vzkaz, že turnovská kultura žije.

Bohužel, před malou chvílí jsme obdrželi vyjádření Krajské hygienické stanice Libereckého kraje, která nám uskutečnění této akce za stávající situace nedoporučuje. Přiznáváme, že nás toto stanovisko zaskočilo. Předpokládali jsme, že budeme vystupovat v rouškách a dodržovat doporučené dvoumetrové rozestupy a byli jsme připravení dostát i všem případným dalším hygienickým doporučením. Takto striktní postoj jsme ale nečekali…

Více >

6.4.2020

Představujeme nový kulturní online projekt

Chybí vám turnovské koncerty? Těšili jste se na některý ze zrušených Cestovatelských klubů? Chtěli byste ve vašich televizích sledovat něco jiného než běžné programy televizních stanic? Pak právě vám je určeno Za kulturou virtuálně.

Tým Kulturního centra Turnov pro vás připravuje program sestavený z koncertů místních umělců, cestovatelských přednášek a na pohádkový bonus se mohou těšit i děti. 

Více >

5.4.2020

Duben i květen zůstávají bez kultury

S přihlédnutím k aktuální situaci  s pandemií koronaviru bylo uzavření veškerých prostor Kulturního centra Turnov (včetně recepce KC Střelnice) prodlouženo minimálně do 14. dubna 2020. V návaznosti na aktuální dění a vládní nařízení dále rušíme veškeré pořady a akce až do konce května, velmi pravděpodobně se neuskuteční ani akce v první polovině června. 

V tuto chvíli je první plánovanou akcí potencionálně tradiční Funkin´ Turnov v termínu 26. června. Ten by se tak mohl stát pomyslným otvírákem přerušeného kulturního dění a prvním setkáním milovníků kultury.

Více >

27.3.2020

#VAŠEKINO Sféra - virtuální kino u vás doma

Vždy se snažíme poskytnout vám podmínky pro co nejlepší filmový a společenský zážitek. Snažíme se, aby Sféra byla Vaším kinem. Sál sice máme uzavřený, v rámci projektů #VašeKino a Moje kino LIVE ale přenášíme projekce až k vám domů!

JAK TO CELÉ FUNGUJE?
Vyberete si v našem programu konkrétní online projekci a nejpozději hodinu před začátkem si zakoupíte vstupenku. Podle pokynů na e-vstupence můžete už 30 minut před začátkem projekce vstoupit do virtuálního sálu.

Více >

24.3.2020

Kavárenský kvíz bude!

Ve čtvrtek 2. dubna se měl v kavárně KUS uskutečnit další oblíbený soutěžní večer s Kavárenským kvízem. Přestože se v kavárně z pochopitelných důvodů nesejdeme, nezoufejte! Protože vás o tradiční událost nechceme připravit, připravili jsme pro vás kvíz, který zvládnete z pohodlí vašeho gauče!

Od 26. března bude na našem INSTAGRAMU k dispozici 36 otázek z oblasti turnovské kultury, které budou rozděleny na čtyři témata - Střelnice, divadlo, kino a zajímavosti.

Více >

17.3.2020

Dvě přednášky Cestovatelského klubu se ruší bez náhrady

V rámci vyhlášení nouzového stavu a zavření prostor Kulturního centra Turnov byly zrušeny následující přednášky:

25. března - MARIO KUBAŠ: SEVERSKÉ PLAVBY
8. dubna - DIVERZANT: POVEGLIA – OSTROV SMRTI

Přednášky nebudou v této sezóně nahrazeny.

Více >

16.3.2020

Recepce KC Střelnice se zavírá

Od 16. do 23. března (včetně) bude recepce KC Střelnice uzavřena.

Doba uzavření recepce se může změnit v závislosti na vládních opatřeních pro boj s koronavirem. Sledujte proto náš web a sociální sítě.

Lhůta na vrácení zakoupených vstupenek na zrušená představení nebyla stanovena, vracet je bude možné po opětovném otevření recepce.

Více >

12.3.2020

Kulturní centrum Turnov zavírá své prostory

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu zavíráme prostory KC Střelnice a Městského divadla, a to na dobu minimálně 30 dní.

Kromě níže uvedených pořadů nebudou probíhat ani žádné pohybové aktivity v zrcadlovém sále, kurzy italštiny, výuka autoškoly, zápasy šachového klubu. Samozřejmě platí též již avizované úplné uzavření kina Sféra na stejnou dobu.

V plánovaném termínu nezačnou ani Jarní taneční kurzy Taneční a pohybové školy ILMA.

Více >

12.3.2020

Kino Sféra zavírá, Turnovský drahokam bez diváků

Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření koronaviru se Kulturní centrum Turnov rozhodlo s okamžitou platností úplně uzavřít provoz kina Sféra, a to na dobu neurčitou. Peníze za vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny na účet plátce do několika týdnů. Peníze za vstupenky zakoupené na recepci KC Střelnice se vracejí v hotovosti opět na recepci KC Střelnice v její otevírací době.

Více >

10.3.2020

Omezení kulturních akcí v Turnově

Z nařízení vlády se s účinností od 10. března od 18 hodin zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob. Toto nařízení bylo vydáno dnes v dopoledních hodinách a bylo vydáno na dobu neurčitou.

V důsledku tohoto nařízení jsme přijali následující opatření:

Více >
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

4 / 62

2020 © KC Turnov, All Rights reserved