Archiv - strana 2

28.7.2020

Festival na Jizeře se ruší

Minulý týden přišla špatná zpráva pro všechny, kteří se těšili na trio Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva. A sice, že se plánované představení v turnovském letním kině ruší. "Bohužel se talkshow v původním plánovaném termínu (5. srpna 2020) nemůže uskutečnit kvůli zdravotní indispozici jedné z účinkujících. Jako pořadatelé intenzivně jednáme o náhradním termínu a prosíme o trpělivost, než se vše domluví. Jakmile budeme mít relevantní informace, určitě se je dozvíte," komentuje situaci ředitel Festivalu na Jizeře Luboš Hruška.

Dnes se z technických důvodů dále zrušily i zbývající akce. 

Více >

20.7.2020

Filmový víkend představuje letošní program

Program letošního ročníku Filmového víkendu je odtajněn, na co se můžete těšit?

Filmový víkend se letos uskuteční druhý srpnový víkend, který letos připadá na 7. – 9. srpna. Tradiční dvounoční filmový maraton tak dá konečně zapomenout událostem předchozích měsíců, a ačkoliv Hollywood letos vypustil letní sezónu, víkend nabídne pestrý výběr nejlepších letošních filmů obohacený o filmy z let minulých.

Tři letošní filmy, dva z posledních let a jedna legendární kultovka

Více >

14.7.2020

Představujeme letošní Festival na Jizeře

Energií nabytý koncert, vtipná talkshow s třemi krásnými dámami nebo smíchem zalitá komedie. To je nabídka letošního ročníku Festivalu na Jizeře. Co si vyberete vy?

Jelen
Parádní atmosféra, která umí fanoušky pořádně nažhavit, akustické nástroje a známé hity – to je koncert kapely Jelen, ke které už neodmyslitelně patří hlas Marie Anny Tiché. Ani ta nebude chybět na tomto skvělém koncertě. Těšit se můžete na písničky jako Co bylo dál?, Klidná jako voda, Vlčí srdce či Magdaléna,...

Více >

13.7.2020

Nová řada THV – devítka hudebních zážitků

Tradice jménem Turnovský hudební večer pokračuje a již brzy oslaví šedesát let své existence. I letos se můžete těšit na známé klasiky, nespočet hudebních nástrojů a v rámci abonmá na jeden adventní koncert.

Abonentní legitimace zaručující jisté místo v sále vás vyjde na 900 Kč, pro seniory 600 Kč a děti do 15 let mají možnost na tyto koncerty vyrazit zcela zdarma.

V tomto článku naleznete letošní nabídku. 

Více >

8.7.2020

Prodlužujeme lhůtu na vracení vstupenek a abonentek do konce července

Vstupenky a abonentky za zrušená a již nenahrazená představení můžete vracet nejpozději do pátku 31. července 2020.

Po tomto termínu zaniká nárok na vrácení vstupného.

Děkujeme za pochopení. V případě dotazů volejte 481 322 083.

Více >

8.7.2020

S Cestovatelským klubem po celém světě

Již pátým rokem vám nabízíme abonentní řadu pro velké i malé cestovatele.

Pořízením abonentní vstupenky si zajistíte své stálé a jisté místo v sále, navíc vás cestovatelské večery vyjdou finančně výhodněji. Za celou řadu (15 akcí) zaplatíte 1120 Kč, tedy 75 Kč za akci, tedy o 15 Kč méně než při běžném prodeji. Jednorázová vstupenka bude i letos stát 90 Kč.

A na co se v letošní řadě můžete těšit?

Více >

6.7.2020

Vybírejte z rozmanitosti divadelního abonmá

I letošní divadelní abonentní řada nabídne pestrou směsici žánrů – drama, komedii, politicky laděnou frašku, muzikál i příběh podle skutečných událostí.

V tomto článku naleznete stručný přehled toho, co nás v letošní sezóně čeká. Podrobné informace o programu a způsobu nákupu abonmá naleznete v Abonentním katalogu. K dostání od čtvrtka 9. července na recepci KC Střelnice, stávajícím abonentům bude zaslán poštou.

Nová řada nabídne devět představení, abonentní legitimace vás vyjde na 2160 Kč (240 Kč za představení), kromě jistého místa v sále si tak zajistíte i výrazně nižší vstupné, než bude ve volném prodeji. 

Více >

2.7.2020

Restaurované filmové klasiky v letním kině

Letošní sezóna letního kina nabídne unikátní příležitost vidět na velkém plátně některé z legendárních počinů české a československé kinematografie.

Všechny filmy jsou navíc obrazově digitálně restaurovány, a nabídnou tak obrazovou kvalitu srovnatelnou s kvalitou v době jejich premiéry.

Prvním filmem z této série bude komedie Samotáři, uvedená zároveň při příležitosti 20. výročí od premiéry.

Více >

1.7.2020

OHLÉDNUTÍ: Pozvolný návrat k „normálu“

S příchodem teplého a slunečného počasí se mnohým z nás vlil do žil nový život, nová energie a pozitivní přístup k budoucnosti. K dobré náladě mohly přispět i viditelné aktivity kulturního centra, které plynule navázaly na květen, kdy se zpátky do hry mohlo vrátit alespoň kino Sféra

Právě provoz kina byl první vlaštovkou našeho kulturního programu a na dlouhou dobu jedinou. Jak provozovat kino za stávajících omezení a nařízení? Nebylo to jednoduché. A už vůbec ne s přihlédnutím k neustálým a poměrně často náhle se měnícím vládním nařízením. 

Více >

26.6.2020

Turnovské léto nabídne zábavu pro všechny

I letos se Kulturní centrum Turnov zapojuje do projektu Turnovské léto, aby svým programem Turnovanům a návštěvníkům Turnova a Českého ráje zpříjemnilo pobyt.

Během celého léta se můžete těšit na rozmanité koncerty, zábavná divadla pro celou rodinu a poslechové večery. To vše přímo před turnovskou Střelnicí a jako vždy zdarma! 

Program:
pátek 3. července od 19 hodin - Makule - Turnovské léto 2020 zahájí unikátní underground s elektronikou, punkem a koněm.

Více >
« 1 2 3 4 5 6 7 »

2 / 62

2020 © KC Turnov, All Rights reserved