Archiv

14.8.2018

Filmový víkend 2018: Stovky spokojených filmových nadšenců

Druhý srpnový víkend se v turnovském letním kině již tradičně nesl ve znamení velkého filmového maratonu. I letos se zde odehrál Filmový víkend (již po sedmé!), na kterém byly k vidění vybrané filmové pecky poslední doby.

Páteční zabijáckou noc navštívilo téměř 700 diváků. Ti se přišli podívat na drsný thriller Sicario 2: Soldado, rozverného Deadpoola 2 a nakonec na film pro pravé milovníky popkultury Ready Player One: Hra začíná. Žízeň přitom hasili svijanským pivem a míchanými drinky, neustále plno potom bylo u stánku s vyhlášenými hamburgery.

Sobota začala pro některé již brzy odpoledne, protože se v prostorách kina Sféra odehrála část doprovodného programu. Tím byl vůbec poprvé v historii Filmového víkendu filmový kvíz.
 Více >

13.8.2018

Letní kino promítá dál a před Střelnicí zahrají Hitmakers

Drazí milovníci kultury, tento týden zahájíme projekcí akční novinky s Jasonem Stathamem v hlavní roli MEG: Monstrum z hlubin.

Týden potom uzavřeme v podobném rytmu s Tomem Cruisem a jeho nejnovějším snímkem Mission: Impossible – Fallout či sci-fi podívanou Temné síly.Doporučujeme vám: 
Chata na prodej

Poslední „pořádná rodinná slezina“ na prodávané chatě.

Hitmakers
Turnovské léto pokračuje.Více >

6.8.2018

Co nás čeká tento týden? Především Filmový víkend!

Vážení milovníci kultury, tento týden zahájíme s Tomem Cruisem a akční novinkou Mission: Impossible – Fallout, do letního kina ale můžete vyrazit také na animované Úžasňákovi, či nový český krimi film Miss Hanoi.

Turnovské léto před Střelnicí bude pokračovat pátečním koncertem turnovské kapely FD Band a v sobotu se můžete nechat unést rytmy Boba Marleyho, Poslechový večer tentokrát nabídne jeho album Exodus.

Doporučujeme vám: 
Psí ostrov

Událost týdne: 
Filmový víkend 
Více >

1.8.2018

Máte už své abonentky na novou sezónu?

V červenci jsme zahájili prodej abonentních legitimací na novou sezónu, pomyslné přednostní nákupní právo přitom měli abonentni minulých sezón. Právě dnešním dnem jsme postoupili do prodeje všechna volná místa.

V minulých týdnech jsme si představovali jednotlivé řady, které vám nabízíme, program divadelního abonmá, Turnovských hudebních večerů, Cestovatelského klubu i jisté noviky "Umění v kině" naleznete v abonentním katalogu, popřípadě uvnitř tohoto článku. 

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a strávíte s námi díky svému abonmá několik nezapomenutelných večerů.Více >

31.7.2018

Do letního kina se vrací Caveman!

Blíží se nejočekávanější akce letošního Festivalu na Jizeře. V letním kině se představí slavná one man show Caveman na motivy Roba Beckera.

Těšit se na ní můžete už ve čtvrtek 2. srpna od 19:30 v letním kině Turnov a představí se v ní jeden herec s minimem rekvizit. I přes jednoduché ztvárnění má hra obrovský náboj a díky nadčasovému tématu věčného souboje pohlaví „muž versus žena“ také velmi široký a také hluboký podtext.

Zaryté představy o rozdílech mezi mužem a ženou dokáže Jan Holík i Jakub Slach komicky přednést a samozřejmě také předvést. Více >

30.7.2018

Kultura na přelomu července a srpna

Vážení milovníci kultury, červenec končí a prázdniny se dostávají do své druhé poloviny. Přijďte se rozloučit se sedmým měsícem například s Tátotovu volhou, skvělým českým filmem Jiřího Vejdělka.

Oproti tomu srpen můžete přivítat letní pohodou, snímkem Mamma Mia! Here We Go Again. Užít si můžete i další sobotní Poslechový večer před Střelnicí, tentokrát s The Cure.

Doporučujeme vám tyto pořady:
André Rieu: Amore – hold lásce
S láskou Vincent
Squadra Sua: Bomberos
Úžasňákovi 2
Více >

24.7.2018

S Cestovatelským klubem do všech světových stran

Prodej abonentních legitimací na novou sezónu je v plném proudu. V minulých týdnech jsme si představili řadu UMĚNÍ V KINĚ, DIVADELNÍ ABONMÁ a řadu TURNOVSKÝCH HUDEBNÍCH VEČERŮ. Nyní zbývá představit už pouze řadu Cestovatelského klubu, která vstupuje do své třetí sezóny.

Zájem o cestovatelské přednášky stále stoupá. I letos nabídneme zájemcům abonentní vstupenku, jejíž držitelé budou mít jistá svá místa k sezení v sále kina Sféra. Samozřejmě platí, že její druhá hlavní výhoda spočívá v ekonomickém efektu – cena abonentní vstupenky je 1 120 Kč, přičemž vstupné na jednotlivé pořady bude opět 90 Kč v předprodeji i na místě.Více >

23.7.2018

Pestrý prázdninový týden nejen v letním kině

Vážení milovníci kultury, tento týden zahájíme muzikálem Mamma Mia: Here We Go Again, pokud jste tedy stále nestihli letní filmovou pohodu, máte příležitost to napravit již v pondělí, popřípadě v pátek. Ujít si rozhodně nenechte také novou, hvězdně obsazenou českou komedii Chata na prodej.

Doporučujeme vám: 
Coco

Vysoce hodnocený animovaný oscarový film.
Děsivé dědictví
Rodina rozplétá záhadná a děsivá tajemství svých předků.

Ruda Hancvencl: Bůhví, jak to bylo
Turnovské léto pokračuje se známým a oblíbeným loutkářem.
 

 Více >

17.7.2018

Turnovské hudební večery lákají také na balet

Prodej abonentních legitimací na novou sezónu je v plném proudu. V minulých týdnech jsme si představili řadu "UMĚNÍ V KINĚ" a také "DIVADELNÍ ABONMÁ". Třetí abonentní řadou, kterou si právě dnes představíme, budou Turnovské hudební večery.

Abonentní cyklus Turnovské hudební večery je již více než padesát let spjatý s uváděním koncertů klasické hudby v našem městě. Nová abonentní řada obsahuje osm hudebních večerů a nadále pro abonenty platí možnost navštívit jeden z našich adventních koncertů. Cena této abonentní vstupenky je 900 Kč, pro seniory 600 Kč a děti do 15 let mají vstup zdarma. Podrobnější informace hledejte na stranách Abonentního katalogu.

 Více >

16.7.2018

Tento týden vyrazte na pokračování muzikálu Mamma Mia!

Vážení milovníci kultury, i tento týden si můžete užívat letní atmosféru při sledování filmů pod širým nebem.

Tentokrát vás do letního kina zveme na filmy Mrakodrap – nejnovější katastrofický film s Dwayne Johnsonem, třetí díl animované série Hotel Transylvánie či na komiksového Ant-Mana, který tentokrát řádí na plátně za doprovodu Wasp.
Doporučujeme vám: 
Mamma Mia! Here We Go Again
Největší letní filmová pohoda se vrací!

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na „ničení“ podílelo 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování.

 Více >

« 1 2 3 4 5 6 »

1 / 49


kalendář akcí
srpen 2018
po út st čt so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

2018 © KC Turnov, All Rights reserved