Archiv

19.9.2021

Ohlédnutí za Turnovským létem 2021

Dnešní studený den nám dává jasně najevo, že léto je už definitivně za námi. Minulostí je také letošní Turnovské léto - dvacet večerů, přes sedmdesát účinkujících, čtrnáct hudebních žánrů, desítky dětských úsměvů a stovky spokojených diváků a posluchačů... 

Na našem YouTube kanálu přistála nová reportáž, v které jsme to letošní Turnovské léto shrnuli. Byly to krásné dva měsíce a vy, naši diváci na tom máte nemalou zásluhu. Děkujeme!

16.9.2021

Všechny báječné věci se neuskuteční

Vážení diváci, s lítostí vám oznamujeme, že pro náhlou a akutní nemoc hlavního protagonisty Daniela Krejčíka se dnešní Všechny báječné věci v turnovském divadle neuskuteční.

Představení nebude nahrazeno, zakoupené vstupenky proto vracejte na recepci KC Střelnice. Pokud jste si vstupenky zakoupili on-line, budou vám vaše peníze automaticky vráceny na účet. Pořadatelé festivalu (NE)BLÁZNI TURNOVE! se na vás budou těšit o sobotním celodenním programu konaného v atriu Muzea Českého ráje v Turnově. 

Více >

9.9.2021

Právě vyšel Program na druhou polovinu září

Již nyní je na recepci KC Střelnice a dalších více jak deseti místech po celém Turnově k dostání druhé číslo nového Programu Kulturního centra Turnov.

Každých 14 dní v něm najdete aktuální a podrobný program všech akcí, které pořádáme, tedy včetně programu kina. Jeho úkol je jednoduchý – pomoci vám v orientaci a při výběru konkrétní kulturní akce KCT, a to jak přehledným soupisem všech aktuálně pořádaných akcí, tak jejich podrobnými anotacemi. V neposlední řadě pak zde naleznete také přehled budoucích akcí, na něž již lze zakoupit vstupenky.

Program je k dostání na těchto vybraných distribučních místech:
Recepce KC Střelnice (Markova ul.)
Kavárna KUS na Střelnici (Markova ul.)
Městské divadlo Turnov (Trávnice)

Více >

6.9.2021

Za jakých podmínek na hru Ve stodole u slepic?

Máte zakoupené vstupenky na nový divadelní hit souboru Nakafráno a nejste si jistí, kdy do divadla vyrazit nebo jak se zachovat v rámci hygienických opatření?
Následující text vše shrnuje.


Upřesnění náhradních termínů:
pondělí 6. září - náhrada za termín 30. března (23. listopadu) 2020
úterý 7. září - náhrada za termín 31. března (24. listopadu) 2020

Prosíme, ZKONTROLUJTE si pečlivě na zakoupené vstupence svůj termín!

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19
Divák může být do divadla vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:

Více >

1.9.2021

Spouštíme prodej abonentních vstupenek

Od dnešního dne si můžete zajistit abonentní vstupenku na trojici řad, které jsme pro vás na novou sezónu připravili.

I letos se můžete těšit na divadelní řadu, hudební i tu cestovatelskou. Nebojte se stát našimi abonenty, protože abonentní vstupenka se opravdu vyplatí. V případě jakéhokoli uzavření navíc garantujeme okamžité vrácení peněz. 
 

 

Více >

30.8.2021

Portréty známých osobností na Střelnici

Srdečně vás zveme na výstavu Portréty známých osobností ve Sbírce fotografií Svazu českých fotografů, kterou tradičně ve Foyer KC Střelnice pořádá Fotoklub SAFÍR Turnov. Výstavu můžete zhlédnout při akcích konaných na Střelnici od 1. září až do 5. října 2021.

Výstava je dalším výběrem ze Sbírky fotografií SČF, uspořádaným v rámci projektu Historie a současnost SČF. Jde o soubor portrétních fotografií od Františka Drtikola přes Václava Jírů či Václava Chocholu k Miroslavu Jodasovi a Jovanu Dezortovi, který zahrnuje řadu fotografů, žijících i nežijících. Výstava kopíruje podobu sbírky, kde se prolíná profesionální a amatérská fotografie. 

Více >

27.8.2021

Představujeme vám náš nový Program

Právě nyní je na recepci KC Střelnice a dalších více jak deseti místech po celém Turnově k dostání první číslo nového Programu Kulturního centra Turnov.

Každých 14 dní v něm najdete aktuální a podrobný program všech akcí, které pořádáme, tedy včetně programu kina. Jeho úkol je jednoduchý – pomoci vám v orientaci a při výběru konkrétní kulturní akce KCT, a to jak přehledným soupisem všech aktuálně pořádaných akcí, tak jejich podrobnými anotacemi. V neposlední řadě pak zde naleznete také přehled budoucích akcí, na něž již lze zakoupit vstupenky.

Seznam distribučních míst naleznete v článku.

Více >

26.8.2021

Staňte se i letos našimi abonenty

Zajímá vás, kdy a za kolik si pořídit abonentní legitimaci na vaši oblíbenou řadu? Tento článek vám na vaše otázky odpoví.

v průběhu měsíce září (od středy 1. do úterý 21.) si stávající abonenti mohou obnovovat své předplatné. Ve středu 22. září budou neobsazená místa postoupena k volnému prodeji. Divadelní abonentní sezóna bude zahájena v listopadu inscenací Kdo se bojí Virginie Woolfové. Noví abonenti si mohou vybírat místa neobsazená stávajícími abonenty již v průběhu září. Ve středu 23. září se také spustí volný prodej vstupenek na představení do konce roku. Stejný princip prodeje abonentních legitimací a vstupenek bude fungovat také u řady Turnovských hudebních večerů a Cestovatelského klubu (pouze s rozdílem v termínu zahájení sezóny). 

Více >

24.8.2021

Sylvie se přesouvá pod střechu

Vážení diváci, vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí přesouváme divadelní představení Sylvie, které se mělo uskutečnit na nové letní scéně na terase, do vnitřních prostor KC Střelnice. Právě tam pro vás vybudujeme komorní scénu, která navodí příjemnou divadelní atmosféru. Přijďte si i vy zpestřit šedé úterý skvělou komedií. 

Vstupenky a informace o opatřeních souvisejících s COVID-19 naleznete ZDE

 

19.8.2021

Turnovský Nothingham slaví 25 let

Turnovská kapela Nothingham letos oslavila 25 let na hudební scéně.

Podívejte se, jak probíhal koncert, kterým kapela se svými fanoušky toto jubileum oslavila. Ve dvou blocích Nothingham zahrál písně napříč historií a nechyběli ani hosté. Zajímat by vás mohl rozhovor s Pavlem Mlejnkem, s kterým jsme si několik dní před koncertem povídali o začátcích kapely, o úspěších i úsměvných příhodách a oslavě čtvrt století Nothinghamu.  

« 1 2 3 4 5 6 »

1 / 68

2021 © KC Turnov, All Rights reserved