Archiv

6.12.2019

Podzimní taneční kurzy uzavře závěrečná prodloužená lekce

V podzimních měsících probíhaly na Střelnici kurzy pro manželské a partnerské páry. Otevřeny byly dva kurzy - pro začátečníky a pro pokročilé. V prosinci se uskuteční závěrečná prodloužená lekce, na kterou srdečně zveme širokou veřejnost.

Závěrečná prodloužená lekce, která se uskuteční v sobotu 7. prosince od 20 hodin je určena všem, kteří si rádi zatančí. 

Více >

26.11.2019

Darujte svým nejbližším kulturní zážitek

I letos vám na recepci KC vystavíme vánoční dárkový poukaz na vámi vybraný pořad. Tento rok můžete vybírat z více jak třiceti pořadů. Nabídka je široká, záleží jen na vás, jaký pořad svým blízkým pod stromeček nadělíte.

V případě, že nechcete "šlápnout vedle", nabízíme také dárkové karty v hodnotě 500 a 1000 Kč. Obdarovaný si sám vybere, na jaký pořad kartu uplatní. Lze ji uplatnit na většinu akci KCT a také na filmová představení v kině Sféra.

Více >

16.11.2019

Představujeme letošní adventní koncerty

Adventní čas se blíží, v předvánočním shonu si udělejte čas na návštěvu adventních koncertů, které vás i letos provedou turnovskými kostely.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 18. listopadu. Vstupenky si letos vůbec poprvé můžete zakoupit i online. Rezervace vstupenek nebude možná. Kapacita kostelů je omezená a přesto, že budou vstupenky k dostání i na místě, doporučujeme vám zakoupit si je již v předprodeji. 

Více >

15.11.2019

Předpremiéra filmu Vlastníci za účasti tvůrců

Očekávaná česká komedie Vlastníci vstupuje do českých kin 21. listopadu, už o dva dny dříve ale máte možnost zhlédnout v kině Sféra film s doprovodným programem.

Projekce se zúčastní režisér filmu Jiří Havelka, producent Marek Jeníček a herečka Klára Melíšková. Po projekci proběhne přímo v kině diskuze s tvůrci a bude možné získat společnou fotku nebo autogram. Celý večer zahájí welcome drink a na některé diváky čekají tematické dárky k filmu. 

Více >

31.10.2019

Mýcení po česku

Divadelní inscenaci na námět knihy rakouského skandálního spisovatele Thomase Bernharda přijíždí do Turnova zahrát Divadlo Na Zábradlí.
 

MÝCENÍ
neděle 3. listopadu od 19.30 hodin
Městské divadlo Turnov

Více >

30.10.2019

Ivo Habran: Foto na Saténu

Kulturní centrum Turnov, Fotoklub Safír Turnov a Fotostudio BJ vás zvou na výstavu fotografií Iva Habrana Foto na Saténu.

Výstava bude slavnostně zahájena ve foyer KC Střelnice ve středu 6. listopadu v 17 hodin a potrvá do 3. prosince.

Ivo Habran se narodil v roce 1964 v Kladnu, od počátku své fotografické kariéry se věnoval především portrétům a přírodě,...

Více >

26.10.2019

Nebezpečné vztahy v podání Západočeského divadla v Chebu

Děj se odehrává v Paříži a na venkovských sídlech šlechty několik let před Velkou francouzskou revolucí. Bývalí milenci markýza de Merteuil a vikomt de Valmont mají společnou zálibu – zahrávání si s city druhých lidí. Kdo se nakonec ukáže být tím nejzdatnějším manipulátorem?

V turnovském divadle se vám představí Pavla Janiššová, Jarmila Šimčíková, Karolína Jägerová, Vuk Čelebić, Eva Navrátilová a další.

Více >

24.10.2019

Tata Bojs: Nenechte si ujít koncert podzimu

Koncert kapely Tata Bojs je již za dveřmi! Ptáte se, jak se z nápadu dvou školáků stala stabilní hvězda české hudební scény, která baví svou show již třicet let? Na to vám odpoví tento článek.
 

TATA BOJS
pátek 1. listopadu od 20 hodin
KC Střelnice - Velký sál

Více >

11.10.2019

Kino Sféra uvede Kdyby tisíc klarinetů (1964)

Připomeňte si Karla Gotta v jedné z jeho nejslavnějších filmových rolí

 

V úterý 1. října zemřela největší česká hudební legenda Karel Gott. Zpráva o jeho smrti zasáhla nejen celou Českou republiku, ale i jeho fanoušky v jiných zemích. Za svou kariéru nazpíval neuvěřitelných 978 písní, prodal 50 milionů nosičů alb a získal 42 ocenění v anketě Zlatý/Český slavík.

 

Více >

6.10.2019

Kulturnov počtvrté oslavil turnovskou kulturu

Událostí měsíce říjen byl bezesporu Kulturnov, který – jak sám hlásá svým podtitulem – oslavuje turnovskou kulturu. 

Tento úkol splnil letošní ročník na maximální počet bodů, posuďte sami: téměř 20 událostí, 5 scén, více jak 130 účinkujících během 12hodinového maratonu zábavy na jediném místě. 

Více >
« 1 2 3 4 5 6 »

1 / 57

2019 © KC Turnov, All Rights reserved