Archiv

27.3.2020

#VAŠEKINO Sféra - virtuální kino u vás doma

Vždy se snažíme poskytnout vám podmínky pro co nejlepší filmový a společenský zážitek. Sál sice máme momentálně uzavřený, představujeme ale nový projekt #VašeKino, který přenese projekce přímo k vám! V programu online projekcí kina Sféra se tak můžete těšit jak na osvědčené tituly, které úspěšně prošly naším kinem, tak na uvedení zajímavých novinek.

JAK TO FUNGUJE?
V našem programu si vyberete online projekci. Zakoupíte si nejpozději hodinu před začátkem vstupenku a před projekcí vložíte číslo své vstupenky na www.vasekino.cz.

Více >

24.3.2020

Kavárenský kvíz bude!

Ve čtvrtek 2. dubna se měl v kavárně KUS uskutečnit další oblíbený soutěžní večer s Kavárenským kvízem. Přestože se v kavárně z pochopitelných důvodů nesejdeme, nezoufejte! Protože vás o tradiční událost nechceme připravit, připravili jsme pro vás kvíz, který zvládnete z pohodlí vašeho gauče!

Od 26. března bude na našem INSTAGRAMU k dispozici 36 otázek z oblasti turnovské kultury, které budou rozděleny na čtyři témata - Střelnice, divadlo, kino a zajímavosti.

Více >

17.3.2020

Dvě přednášky Cestovatelského klubu se ruší bez náhrady

V rámci vyhlášení nouzového stavu a zavření prostor Kulturního centra Turnov byly zrušeny následující přednášky:

25. března - MARIO KUBAŠ: SEVERSKÉ PLAVBY
8. dubna - DIVERZANT: POVEGLIA – OSTROV SMRTI

Přednášky nebudou v této sezóně nahrazeny.

Více >

16.3.2020

Recepce KC Střelnice se zavírá

Od 16. do 23. března (včetně) bude recepce KC Střelnice uzavřena.

Doba uzavření recepce se může změnit v závislosti na vládních opatřeních pro boj s koronavirem. Sledujte proto náš web a sociální sítě.

Lhůta na vrácení zakoupených vstupenek na zrušená představení nebyla stanovena, vracet je bude možné po opětovném otevření recepce.

Více >

12.3.2020

Kulturní centrum Turnov zavírá své prostory

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu zavíráme prostory KC Střelnice a Městského divadla, a to na dobu minimálně 30 dní.

Kromě níže uvedených pořadů nebudou probíhat ani žádné pohybové aktivity v zrcadlovém sále, kurzy italštiny, výuka autoškoly, zápasy šachového klubu. Samozřejmě platí též již avizované úplné uzavření kina Sféra na stejnou dobu.

V plánovaném termínu nezačnou ani Jarní taneční kurzy Taneční a pohybové školy ILMA.

Více >

12.3.2020

Kino Sféra zavírá, Turnovský drahokam bez diváků

Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření koronaviru se Kulturní centrum Turnov rozhodlo s okamžitou platností úplně uzavřít provoz kina Sféra, a to na dobu neurčitou. Peníze za vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny na účet plátce do několika týdnů. Peníze za vstupenky zakoupené na recepci KC Střelnice se vracejí v hotovosti opět na recepci KC Střelnice v její otevírací době.

Více >

10.3.2020

Omezení kulturních akcí v Turnově

Z nařízení vlády se s účinností od 10. března od 18 hodin zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob. Toto nařízení bylo vydáno dnes v dopoledních hodinách a bylo vydáno na dobu neurčitou.

V důsledku tohoto nařízení jsme přijali následující opatření:

Více >

10.3.2020

Příběh opravdového herce, který se opravdu stal

Absintový klub Les, Ostrava přiváží hru Příběh opravdového herce. Je to hra o nás? Hra o tom, kým jsme byli, nebo snad o tom, kým pořád ještě jsme? Odpověď bude jen a jen na divácích.

Inscenace Tomáše Vůjtka je inspirována skutečným příběhem úspěšného českého herce, který se v roce 1949 dobrovolně stal spolupracovníkem StB.

Díky svému mužnému vzhledu sváděl ženy,...

Více >

6.3.2020

Přijmeme brigádníky na pozici správce budov

Kulturní centrum Turnov přijme brigádníky na pozice: 
SPRÁVCE KC STŘELNICE
SPRÁVCE MĚSTSKÉHO DIVADLA 
(osvětlovač, jevištní technik)

Požadujeme:
časovou flexibilitu (odpolední a večerní služby)
samostatnost, pečlivost
ochotu učit se novým věcem 

Více >

1.3.2020

OHLÉDNUTÍ: Únor s plesy a Modrým kocourem

Únoru vládne plesová sezóna. Ta letošní čítá celkem dvanáct plesů, z toho pět z nich se odehrálo právě v únoru. Vedle maturitních a absolventských plesů turnovských škol byl v programu také Městský a Erotický ples.

Pořadatelství plesů samozřejmě nebereme na lehkou váhu a poctivě se jejich přípravě věnujeme, což se nám vrací v poděkováních, která do našich kanceláří po uskutečnění plesů přichází a velice nás těší. 

Více >
« 1 2 3 4 5 6 »

1 / 59

2020 © KC Turnov, All Rights reserved