Lucie Vondráčková: do Turnova přivezeme hity

Lucie Vondráčková vyjíždí na své první akustické turné s kterým vystoupí také v letním kině v Turnově od 20.00. Předprodej vstupenek v síti Ticketstream.

Akustické turné bývá takové tišší, klidnější, dá se brát i jako opačná strana mince k předcházející šňůře, které byla především taneční?

Budeme jemnější, klidnější, komornější a muzikantštější. Ale s hity... Prozradím třeba Strach, Manon, Hop hej, a spousta dalších :-)
 Více >

Tento týden má premiéru Jason Bourne a pokračuje Turnovské léto

Tento týden vás zveme třeba do letního kina, kde se bude promítat horor Zhasni a zemřeš a ve Filmovém klubu se tu objeví naprostá filmová klasika Sedm statečných. Pro všechny fanoušky stříbrného plátna je tenhle týden ve znamení velké filmové premiéry, do kin se opět vrací slavný agent Jason Bourne a i my ho v premiérový čtvrtek uvedeme na velké plátno letního kina.

Kromě flmových projekcí je pro vás i tento týden samozřejmě připravený program Turnovského léta, v pátek se můžete těšit na Improshow a v sobotu na poslechový večer s Pink Floyd.Více >

Rekordní počet knížek je pro vás připravený v KUSu na Střelnici

Díky spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka můžete každý měsíc nahlédnout v kavárně KUS na Střelnici do čerstvých knižních novinek různých žánrů, nebo si je dokonce u dobrého jídla a pití rovnou přečíst. Jsou vám k dispozici na piánu přímo v kavárně. Kdo by to nestihl, v knihovně mu je pak rádi půjčí i domů. Čtenáři knihovny si mohou knížky z knihotoče také rovnou rezervovat v knihovním systému. Až se na konci měsíce vrátí z kavárny, připraví jim je na oddělení pro dospělé k vyzvednutí. Tady je přehled knížek, které jsou v knihotoči na srpen:Více >

Jak vyzvednout rezervace na představení Caveman

Máte rezervaci na úterní představení Caveman v Letním kině v Turnově přes www.kcturnov.cz?

Tyto rezervace je možno vyzvednout pouze v otvírací době recepce, tj. v úterý 19. 7. do 14.00 hodin. 

Rezervace na místě nebudou akceptovány. Kapacita kina je ale dostatečná a vstupenky budou k dispozici i na místě za cenu 380,- Kč.

Děkujeme za pochopení

Filmový víkend ČSFD.cz se blíží

K letní pohodové náladě v Turnově už bezpochyby patří i Filmový víkend ČSFD.cz, který se letos bude konat o víkendu od 5. do 7. srpna. Dvoudenní maraton a největší filmová akce léta je v Česku unikátem a sjíždí se na ni fanoušci z širokého okolí a dokonce i ze zahraničí.

Ti všichni se letos můžou těšit na dvě tematické noci, z nichž první bude tak trochu chlapácká a druhá čistě komiksová. Velkým tahákem letošního Filmového víkendu je předpremiéra sci-fi filmu Star Trek: Do neznáma, který uvidí fanoušci v běžných kinech až o čtrnáct dní později.Více >

Den jógy na Střelnici

Pro všechny milovníky jógy, ale i naprosté začátečníky připravilo Kulturní centrum Turnov ve spolupráci s lektorkami Lucií Hrubou a Lucií Vlčkovou Den jógy na Střelnici. V neděli 18. září si tu budou moct celé rodiny zdarma zacvičit různé druhy jógy, diskutovat s lektorkami, dát si něco zdravého v kavárně a restauraci KUS a užít si pohodu se vším všudy. 

Od 13 hodin si budou moct všichni zájemci vyzkoušet hatha jógu s Lucií Hrubou a děti si zároveň ve stejném čase ráda vezme na svou lekci jógy s dětmi Lucie Vlčková. Více >

Kulturní centrum Turnov vyhlašuje výběrové řízení na pozici produkční pracovnice/ík recepce KCT a správkyně/ce webu

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky KCT, prodej vstupenek a vyřizování rezervací, programování pokladního a rezervačního systému včetně jeho správy a aktualizace, příprava propagačních materiálů a plánování kampaní, správa webu KCT atp.

Místem výkonu práce je recepce KC Střelnice, Markova 311, Turnov.

Nástup 1. září 2016, nástupní plat 14 000 Kč + odměna až 30 % základního platu.Více >

Koncert Františka Nedvěda je zrušen

Koncert českého písničkáře naplánovaný na čtvrtek 23. června 2016 se neuskuteční.

Držitelé zakoupených vstupenek mají možnost navštívit koncert Františka Nedvěda ve středu 22. června 2016 v Jablonci nad Nisou (letní scéna Eurocentra), případně vstupenky nejpozději do 30. června 2016 vrátit na recepci KC Střelnice, Markova 311, Turnov.

Za způsobené komplikace se omlouváme. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na recepci KC Střelnice, popřípadě volejte 481 322 083.

Pojďte cvičit jógu! PředKUSem budou lekce i v létě

Budeme zdravit sluníčko, na chvíli se staneme kočkou, střechou či stromem. Jóga před Střelnicí bude určená hlavně rodičům či prarodičům s dětmi, ale přijít může každý. Lekce se budou konat každý čtvrtek od 17 hodin na trávníku před KC Střelnice.

Kavárna KUS pro vás nechystá jen výborné jídlo a pití, ale také zajímavý program. Celé léto se tak můžete těšit třeba i na podvečery s jógou. Každý čtvrtek se na vás před Střelnicí bude těšit lektorka Lucie Hrubá s 45 minutovými lekcemi jógyVíce >

Rodinné odpoledne s koloběžkami před Střelnicí

Pohodový program pro dospělé i děti připravilo Kulturní centrum Turnov na neděli 5. června přímo před Střelnicí v centru města. Všichni zájemci si tu budou moct vyzkoušet moderní sportovní novinku - koloběžky. Chystají se závody pro děti i dospělé, bude se grilovat a na všechny vaše otázky budou odpovídat odborníci z půjčoven a prodejen koloběžek "Climbing" a "Koloběžky Český ráj". Program začíná už ve 14 hodin a potrvá přibližně do 18 hodin.

Po Českém ráji se na koloběžkách projíždí čím dál víc lidí a všechny to od pohledu vážně baví.Více >

archiv »


kalendář akcí
červenec 2016
po út st čt so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

2016 © KC Turnov, All Rights reserved