3Bobule

Kino Sféra

vstupné

160,- / 145,- (Dámská jízda)

140,- / 125,-

Ostatní projekce byly pro odsunutí celostátní premiéry zrušeny. 


 Zlevněné vstupné platí pro děti do 15 let a studenty po předložení studentského průkazu (například ISIC).

Rezervace končí 15 minut před začátkem představení.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY SE NEVRACEJÍ ANI NEVYMĚŇUJÍ!


komedie | ČR | 2020 | 103 min. | MP

režie: Martin Kopp
hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský, Braňo Deák, Lumíra Přichystalová, Radim Novák, Marian Roden, Michal Isteník, ...

Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký).


3BOBULE - DÁMSKÁ JÍZDA
úterý 10. března od 17 hodin
Přijďte si užít dámský večer do kina! Po více než deseti letech přichází do kin nový díl série Bobule z vinařského prostředí, ve kterém se opět představí Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer a Miroslav Táborský. Film zavzpomíná také na oblíbeného Václava Postráneckého.

V kině Sféra můžete vidět film dva dny před celostátní premiérou, na všechny dámy navíc čeká welcome drink (jak jinak než kvalitní víno) a losování o tematické dárky.
 

2020 © KC Turnov, All Rights reserved